14 C
Bodrum
Salı, Aralık 5, 2023

Medlife Tıp Merkezi Bodrum

Medlife Tıp Merkezi Bodrum

Medlife Tıp Merkezi Bodrum doğru tanı ve tedavi yöntemleriyle sağlık sektöründe öncü bir kurum olmayı hedefleyen, hasta hak ve sorumluluklarını gözeten, yüksek standartlarda ve nitelikli tıbbi hizmet vermeyi amaç edinen bir sağlık kuruluşudur.

Medlife Tıp Merkezi Bodrum
Medlife Tıp Merkezi Bodrum
Medlife Tıp Merkezi Bodrum
Medlife Tıp Merkezi Bodrum

Merkezimiz Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK , BAĞ-KUR , EMEKLİ SANDIĞI)

Devlet Memurları ve 18 yaş altı Sosyal Güvenlik kapsamında olmayanlar ile Kurum anlaşmalarını yapmıştır. MEDLIFE Tıp Merkezi Bitez Kavşağı Bodrum’da

Sağlıklı bir toplum anlayışı ile hasta memnuniyeti odaklı, yüksek kalitede nitelikli sağlık hizmetini tıbbi etik değerler çerçevesinde sunmak…

Çağdaş altyapısı ve en son teknolojiyi kullanan deneyimli ekibi ile uluslar arası sağlık standartlarını benimseyen tedavi edici uygulamaların yanı sıra koruyucu sağlık hizmetlerine de önem veren, bölgemizde ve Türkiye’de saygın, referans bir sağlık kuruluşu olmak.

ÖZEL MEDLIFE KLİNİĞİ BODRUM
Medlife Tıp Merkezi Bodrum

Sağlığınız Önceliğimizdir.

Medlife Tıp Merkezi Bodrum Uzman doktorlarımız ve kadromuz ile Bodrum, Konacık, Bitez kavşağında hizmetindeyiz.

Dr. Serdar Demiroğlu

Serdar DEMİROĞLU Başhekim
Dr. Serdar DEMİROĞLU Başhekim

1994 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Doktor olduktan sonra kardeşi Dr. Serhat Demiroğlu ile birlikte İngiltere’ye gidip, ekonomi eğitimi aldı.

1996 yılında “Cavendish Marketing Diploma” ve “LCCI Group Diploma in PR, Advertising and Marketing” aldı. Ayrıca, Oxford Üniversitesi’nde, “International Business English Certificate” almaya hak kazandı.

1998 yılında, Dr. Serhat Demiroğlu ile birlikte, İzmir Teos Tıp Merkezi’ni kurdu,

2004 yılında, yine kardeşiyle birlikte, Bodrum Medlife Clinic’in kurucu ortağı oldu.

Aynı yıl “Belçika Konsolosluğu Doktoru” seçildi ve bu görevi 2016 yılına kadar, Medlife Clinic’te sürdürdü.

Halen, 01/07/2021 tarihinde kurucu ortağı olduğu Medlife Tıp Merkezi’nde başhekimlik yapmaktadır.


Dr. Serhat Demiroğlu

Dr. Serhat DEMİROĞLU Medikal Direktör
Dr. Serhat DEMİROĞLU Medikal Direktör

1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Doktor olduktan sonra kardeşi Dr. Serdar Demiroğlu ile birlikte İngiltere’ye gidip, ekonomi eğitimi aldı. 1996 yılında Cavendish Marketing, Advertising, Public Relation eğitim proğramını başarıyla bitirdi.

1998 yılında, Dr. Serdar Demiroğlu ile birlikte, İzmir Teos Tıp Merkezi’ni kurdu, 2004 yılında, yine kardeşiyle birlikte, Bodrum Medlife Clinic’in kurucu ortağı oldu. Halen, 01/07/2021 tarihinde kurucu ortağı olduğu Medlife Tıp Merkezi’nde Medikal Direktörlük yapmaktadır.


Medlife Tıp Merkezi Bodrum Doktorlarımız

Serdar DEMİROĞLU
Başhekim

Konusunda Uzman Doktorlarımız

Dr. Serhat DEMİROĞLU
Medikal Direktor

Uz. Dr. Zeynep Yamçici
Çocuk Hastalıkları

Uz. Dr. Sinem Açıkgöz
İç Hastalıkları

Op. Dr. Ozan Aslan
Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Kadir Yaldız
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Uz.Dr.Serkan Bektaşoğlu
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Op. Dr. Cihan Deniz Keleş
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Kemal Yetkin
Göz Doktoru

Yard.Doç. Dr. Nertila Cevheroğlu
Radyoloji Uzmanı

Op. Dr. Ahmet Yağmurlu
Genel Cerrahi

Op. Dr. Fatih Ayden
Kbb Hastalıkları Uzmanı

Dr. Ela Düzce Keleş
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı

Dr. Veronika Kutyavina
Acil Hekim

Est. Zeynep Baha Maden
Estetisyen

Dyt. Ece Doğan
Diyetisyen


Gebelikte Tiroid Bezi Taraması

Gebelikte tiroid bezi tarafından üretilen tiroid hormonlarının düzeylerini etkileyebilen bir durumdur. Bu nedenle gebelik öncesi tiroid hastalığı olmayan kadınlarda da gebelik sırasında tiroid hormon düzeylerinde değişiklikler meydana gelebilir.

Gebelikte Tiroid Bezi Taraması
Gebelikte Tiroid Bezi Taraması

Tiroid hastalığı belirtilerinin gebelikte gözlenen çarpıntı, halsizlik, iştahsızlık, bulantı gibi belirtilerle benzer olması, tanı konmasını ve tedaviyi geciktirebilir.

Gebelikte gelişen tiroid hormon yetersizliğinde bebeğin hem fizyolojik hem de nörolojik gelişimi olumsuz etkilenebilmekte, erken doğum, düşük doğum ağırlığı ve yeni doğanda solunum yetersizliği gibi sorunlarla karşılaşılabilmektedir.

Anne karnında bebeğin kendi tiroid bezinin gelişimi 10-12 gebelik haftasında, yeterli tiroid hormonu üretimi ise 18-20. gebelik haftasında başlar. Bu nedenle, anne adayının gebelik öncesi tiroid hormon düzeylerinin bilinmesi, gebelik sırasında oluşabilecek tiroid hormon değişiklilerinin zamanında tespit edilmesi açısından önemlidir.

Gebelik öncesi bilinen tiroid hastalığı olmayan gebelerde de, mutlaka gebeliğin ilk üç ayında tiroid hormon düzeyleri bakılmalı ve gereğinde ilaç tedavisi başlanması önerilir.

Uz.Dr. Sinem Açıkgöz
Dahiliye
Medlife Tıp Merkezi


Muayene-Teşhis-Tedavi
Doğru tedavi, ancak doğru teşhisle mümkündür. Doğru tanı ve en uygun tedaviyi uygulamak ilk hedefimizdir.

Acil Servis ve İlk Müdahele
Acil Sağlık Hizmetler Birimi’ne başvuran tüm hastalar sağlık güvencesi ve ödeme gücü olup olmadığına bakılmaksızın kabul edilir.

Uzman Doktor Kadrosu
Akademik değerlere önem veren tıbbi kadrosu ve yetkin çalışanları ile hizmetinizde. Doktorlarımıza bölüm isminden ulaşabilirsiniz.

Poliklinikler ve Laboratuvar
Hastanemizdeki polikliniklerimiz tıbbi teşhisin ayrılmaz bütünü olan laboratuvar hizmetlerimiz SGK anlaşmalıdır

Medikal Estetik Bölümünüz Var mı?
Bünyemizde Medikal Estetik Bölümü Vardır. Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz. Daha Detaylı Bilgi İçin Polikliniklerimiz Sayfamızı Ziyaret edebilirsiniz.

Acil Servisiniz Var mı?
Evet var. Ani gelişen veya katlanılmaz olarak değerlendirdiğiniz durumlarda acile başvurunuz. Nefes darlığı , göğüs ağrısı , bilinç değişikliği , ateş karın ağrısı gibi , yakınmalar , yaşamı tehdit eden bir hastalığın habercisi olabilir.

Kan Testi Yapıyor musunuz?
Evet. MEDLIFE Tıp Merkezimizin bünyesinde laboratuvar bulunmaktadır. Tüm kan testleri ve bir çok test yapılmaktadır. Genellikle test sonuçları aynı gün çıkmaktadır.

Randevu Alabilir miyim?
Evet. Telefon numaralarımızı arayabilir, yerimize uğrayabilir ve randevu yapabilirsiniz.

Sağlık Raporu Veriyor musunuz ?
Evetveriyoruc. Ehliyet için , Spor için , İş için , amatör denizcilik belgesi için , havuz için sağlık raporu verilmektedir.

SGK ′lıyım, MEDLIFE in SGK Anlaşması Var mıdır?
Evet. MEDLIFE SGK ile anlaşmalıdır.


Medlife Tıp Merkezi Poliklinikler

Kardiyoloji

MEDLIFE Tıp Merkezi; Kardiyoloji, kalp ve dolaşım sistemindeki hastalıkları inceleyen bir bilim dalıdır. Kardiyoloji önceden iç hastalıkları bölümünün bir alt dalı iken artık ayrı bir anabilim dalı olarak çalışmaktadır. MEDLIFE Tıp Merkezi

ÖZEL MEDLIFE KLİNİĞİ BODRUM
Medlife Tıp Merkezi Bodrum

Genel Cerrahi

MEDLIFE Tıp Merkezi; Genel cerrahi, vücutta oluşan sistemik ve yerel rahatsızlıkları cerrahi yöntemle tedavisi yanında, genel prensipler konuları içeren ve gelişimleri açısından pek çok cerrahi ve temel tıp dalları etkilemiş bir teknik disiplindir.
Göz Poliklinigi
Diş Polikliniği

Fizik Tedavi

Ortopedik Fizyoterapi

bel fıtığı, bel ağrıları, boyun fıtığı, boyun ağrıları, boyun düzleşmesi, sinir sıkışması, fibrom yaloji, omuz ağrıları, eklem kireçlenmesi[ostesartrit] Diz kireçlenmesi, çapraz bağ yaralanması, Torzikollis, Menüsküs yaralanması, skalyoz, Topuk dikeni, Bursit tendinit, bel kayması, ayak bileği burkulmaları, Tetik nokta tedavisi, Karpol tünel sendromu, Donuk omuz sendromu, omuz sıkışması sendromu, Omuz kas yırtıkları, Kalça kireçlenmesi, Aşıl tendiniti, halluks valgus, baker kisti, parmak ucunda yürüme, çocuk diz ağrıları, düz taban, kırık rehabilitasyonu , tenisci ve golfçü dirseği, kemik iliği ödemi, diz protezi rehabilitasyonu, kalça protezi rehabilitasyonu, spinal stenoz [ kanal daralma]

ÖZEL MEDLIFE KLİNİĞİ BODRUM
Medlife Tıp Merkezi Bodrum

Nörolojik Fizyoterapi
İnme rehabilitasyonu
felç rehabilitasyonu
CP rehabilitasyonu
pediatrik rehabilitasyonu
kas hastalıkları
multipler skleraz [MS]
yüz felçi rehabilitasyonu
omurilik yaralanmaları rehabilitasyonu
spina bifida rehabilitasyonu
brokiyal pleksusu rehabilitasyonu
travmatik beyin hasarı rehabilitasyonu

Dahiliye

Hastayı objektif değerlendirmek ve tedavi etmek İç Hastalıkları Bölümü’nün temel prensibidir. İç Hastalıkları Bölümü, diyabet, tansiyon, karaciğer hastalıkları, böbrek hastalıkları, kan hastalıkları, sindirim sistemi (mide ve bağırsaklar) problemleri, enfeksiyon hastalıkları, solunum sistemi rahatsızlıkları, hormon hastalıkları ve obezite gibi problemlerde ilk olarak başvurulan bölümdür.

ÖZEL MEDLIFE KLİNİĞİ BODRUM
Medlife Tıp Merkezi Bodrum

Ayrıntılı fizik muayene ve hasta öyküsü doğrultusunda gerekli tahlil, tetkik ve incelemeler yapılarak gerekli değerlendirmeler ve multidisipliner yaklaşımlar sayesinde hasta için en uygun tedavi planı çizilmektedir.

Kadın Hastalıkları-Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili genel tanı ve tedavi hizmetlerinden başlayarak, menopoz ve osteoporozdan, doğum kontrol yönetimlerine, riskli ve normal gebeliklerin takibine kadar pek çok alanda hizmet veriliyor.

ÖZEL MEDLIFE KLİNİĞİ BODRUM
Medlife Tıp Merkezi Bodrum

Ergenlikten başlayarak, menopoz dönemine kadar her yaştan kadının, tüm sağlık sorunlarının tanı ve tedavisinin yapılarak, rutin kontroller ile önleyici hekimlik uygulamalarının da başarıyla gerçekleştirildiği poliklinik hizmetleri veriliyor.

İlk Müdahale-Acil

MEDLIFE tıp merkezi olarak gelen hastamız değerlendirilerek ilk müdahale gerektirecek durumlarda serum takma, pansuman yapma, dikiş atma gibi müdahaleler bünyemizde verilmektedir.

ÖZEL MEDLIFE KLİNİĞİ BODRUM
Medlife Tıp Merkezi Bodrum

Daha ileri düzeyde tedavi gereken hastalar ambulans ile daha ileri merkeze yönlendirilmektedir. Tıp merkezimizde Acil Servis bölümümüz de vardır.

Radyoloji

Laboratuvar

MEDLIFE tıp merkezinde gelişmiş cihazlar ile tüm testler ve tahliller yapılmaktadır

Sağlık Raporu

MEDLIFE tıp merkezi bünyesinde

Ehliyet için sağlık raporu
Spor için sağlık raporu
İş için sağlık raporu
Amatör denizcilik belgesi için sağlık raporu
Havuz için sağlık raporu verilmektedir.

Çocuk Hastalıkları

Çocuk sağlığı ve hastalıkları kliniğimizde doğumdan sonra bebeklerin aylık olarak gelişimleri, ilk altı ay anne sütü ile beslenmenin desteklenmesi, altı ay sonrasında bebeğe ek gıda protokolünün başlatılması, baş, boyun, ağırlık ölçümleriyle çocuğun aylık gelişiminin takibi, aşılama takvimi takip edilmektedir.

Ayrıca daha büyük çocuklarda da sağlıklı beslenme programı takip edilmektedir.

Ortopedi

Doğumsal ve edinsel ortopedik hastalıkların teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak bilimsel çerçevede çözüme kavuşturulması oldukça önemlidir. Hareket sistemimiz bu anlamda ağrısız bir şekilde hareket etme yeteneğine sahiptir. Dinlenme veya efor esnasında sürekli ağrıların meydana gelmesi bir rahatsızlık belirtisidir. Ağrıya bağlı olarak yapılamayan veya işlevselliğini yitiren hareketler patolojik bulgular kapsamına alınmalı ve buna göre ortopedi alanının kapsamında tedavilere tabi tutulmalıdır.

Bunun yanı sıra kas gücünde azalma, his kaybı, sinirsel fonksiyon bozuklukları, iskelet sisteminde yaralanmaya veya doğuma bağlı olarak gelişen bozuklukların hepsi ortopedinin inceleme alanındadır. Buradan hareketle ortopedi başlığı altında ilgi alanlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

-Travma olguları
-Artroskopik diz
-Omuz ve ayak bileği cerrahisi
-Spor yaralanmaları
-Kalça ve diz eklem protezleri

Kulak Burun Boğaz

MEDLIFE Tıp Merkezi bünyesinde Kulak Burun Boğaz hastalıkları servisi bulundurmaktadır.


Medlife Tıp Merkezi Bodrum

Çalışma Saatleri

7 – 24


Bize Ulaşın

Telefon No : 0252 363 77 76
Telefon No :  0543 627 74 01


email : info@medlifetipmerkezi.com

Medlife Tıp Merkezi (medlifetipmerkezi.com)


Konum

Konacık Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:203/B Bodrum / MUĞLA


 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

BODRUM

SON YAZILAR