12 C
Bodrum
Salı, Şubat 20, 2024

Angel Yatçılık

Angel Yatçılık

Angel Yatçılık halen yat sektörüne hitap eden kiralama ve yat alım-satım alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Angel Yatçılık 1996 yılında Enver Kantarmış tarafından şarküteri Şahıs Firması adı altında İstanbul’da kurulmuştur. 2001 yılında Bodrum’a taşınmış olup yeniden yapılanma çalışmaları gereği şirketleşerek faaliyet alanını da tekne işletmesi ve su sporları olarak güncellemiştir.

Günümüzde hızla gelişen teknoloji yarışında, özellikle sosyal medya alanında kendimizi sürekli yeniliyerek yerimizi alıp,sınırların hızla kalktığı,insanların birbirlerine ulaşmada artık sınır tanımadığı bir Dünya’da Yatçılık sektöründe ve özellikle tekne kiralama alanında en iyi marka olabilmektir.

Angel Yatçılık Çevreye saygılı,insan sağlığı ve hijyen konusunda en detayını düşünülerek hizmet vermek. Bunu yanı sıra müşteri memnuniyeti en önemli prensiblerimiz arasındadır. Denizcilik Konusunda uzman personelimiz ve en iyi yatlarımızla Siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata sunmak görevimizdir ve olmaya devam edecektir.

Rekabet için şu ilkelere göre çalışıyoruz.
Sağlıklı ve temiz bir çevrenin olmadığı yerde, yaşamın ve yatçılığında olmayacağı gerçeğini göz önünde tutarak.
Kaliteli ve çevreye duyarlı tur yapmak.
İşimizi severek yapmak
Maliyetlerimizi düşürmek
Müşterilerimizi memnun etmek.
Sürekli gelişmek,
Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemek.
Yanımızdaki çaIışanIar, iş yaptıkIarımız ve çevremizedekilere güveni sağlamak.

Bodrum Mavi Yolculuk Tur Rotaları

Angel Yatçılık

Akvaryum

Bodrum ve Bitez arasında kalan bölgede, güneye doğru uzanan bir yarım ada olup tekne gezilerinin vazgeçilmez duraklarından birisidir. Pırıl pırıl suyu ve balık çeşitleri ile meşhurdur.

Bodrum Kalesi

Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi Türkiye’nin tek, dünyanın ise en önemli birkaç sualtı müzesinden biridir. Müze 1995’te Avrupa’da Yılın Müzesi yarışmasında “Özel Övgü” ödülünü almıştır.

Bodrum Kalesi
Bodrum Kalesi

Kara Ada

Mağara içerisinde çamur banyosu yapılan bir kaplıca bulunmaktadır. suyun sıcaklığı 35°C olup cilt hastalıkları, göz hastalıkları, romatizma gibi hastalıklara iyi gelen, vucudu dinlendiren bir kaplıcadır. Çamur vücuda sürülerek beş dakika bekledikten sonra yıkanılır.

Poyraz Koyu

20 metre derinlikte bile denizin dibini görebileceğiniz turkuaz renkli neffis bir koydur.Plajda yiyecek arıyan yaban domuzları görmeniz mümkündür. Tekneden bir parça ekmek atın sonra balıkların savaşını seyredin.

Dalgıç Koyu

Bodrum’un sembol dalış noktalrından birisidir. snorkeling yapmak için harika bir yerdir.

Tavşan Burnu

Sıcakta kendinizi denize bırakın! Denizi tertemiz olup insanın içini ferahlatan büyük bir plaja sahiptir. Ayrıca bu koyda su sporları aktivitesinden faydalanabilirsiniz. Angel Yatçılık

Angel Yatçılık İletişim Bilgileri

Kumbahçe mah. Halikarnas iskele Bodrum / Muğla
Tel: +90 533 316 8284
Tel: +90 536 305 8898

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

BODRUM

SON YAZILAR