14 C
Bodrum
Çarşamba, Aralık 6, 2023

Altın Yatak Bodrum Mağaza

Altın Yatak Bodrum Mağaza

Altın Yatak Bodrum Mağaza Altın Yatak 1991 yılında, kendi markamız olan “Altın Yatak” yaylı yatak üretimiyle başlayan sektördeki yolculuğumuza, 25 yılı aşkın bir süredir Türkiye yatak piyasasının öncülerinden biri olarak devam ediyoruz.

Altın Yatak Bodrum
Altın Yatak Bodrum

Doğal Talalay Lateks’i Türk tüketicisiyle buluşturan, deneyerek ürün seçimi yapılan ilk mağaza konseptini oluşturan, kısacası yenilikçi vizyonuyla sektöre yön veren marka olmaktan gurur duyuyoruz.

Doğal Talalay Lateks ile üretilen, lisanslı “Dunlopillo” markasının üretimi ile yatak sektörüne yeni bir soluk getirdik. Uykunun olmazsa olmazı uyku ürünlerini “Goldengoose” kaz tüyü ve “Linette”uyku ürünleri serisi olmak üzere iki marka altında toplayarak uyku konforunuzun tamamlayıcısı olduk.

Kendi ürettiğimiz markaların yanı sıra kalitesi ile yurtdışında kendini ispatlamış üç büyük markayı da Türkiye pazarına sunarak ürün yelpazemizi genişlettik.

Altın Yatak Bodrum
Altın Yatak Bodrum

Amerika’nın en büyük mobilya şirketlerinden “La-Z-Boy” markasını çatımızın altına katarak, konforlu dinlenme keyfini ve rahatlığını Türk tüketicisiyle buluşturduk.

Bir asrı devirmiş, Park Lane, Savoy gibi seçkin otellerde, birinci sınıf transatlantiklerde ve Harrolds gibi seçkin mağazalarda yer alan, %100 el işçiliğiyleve en doğal malzemelerle üretilen İngiliz yatak markası “Vispring”i, Norveç’in tasarım ve dayanıklılık konusunda ödün vermeyen “IMG” TV koltuklarını beğeninize sunduk.

Altın Yatak Bodrum
Altın Yatak Bodrum

Kişiye özel üretimimiz, hızlı servisimiz, kaliteli ve geniş ürün yelpazemiz, profesyonel kadromuz, genişleyen mağaza ve bayi ağımızla sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz.

Dunlopillo yastık ve yorganlar

Doğal, sıcak, yumuşak… Dunlopillo yastık ve yorganlar ile iyi uykular…

Doğal ve sağlıklı bir uyku için Dunlopillo yastık ve yorganlar doğal, hafif ve vücuda tam uyum sağlarken, nemi dengeler ve aradığınız uyku konforunu sunar. Dunlopillo yastık ve yorganları yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. Dunlopillo uyku ürünleri mağazalarımızda ve online satışta…

Birlikte daha iyi, daha konforlu bir hayata…

Tüm ürünlerde %50’ye varan indirimlere ek, yatak alana baza ve başlıkta ekstra %15 indirim fırsatını kaçırmayın.

Royal, doğal Talalay Lateks katmanları ve 5 zonlu paket yay sistemi ile üretildi. Kapitonesinde kuş tüyü yumuşaklığında konfor katmanları kullanılan Royal, bedeninizin ihtiyacı olan ergonomik desteği sağlar. Uyku esnasında çiftlerin hareketlerini iletmediğinden kesintisiz ve dilediğiniz gibi bir uykuya kavuşursunuz.

Kaz tüyünün yumuşaklığı, doğallığı ve sıcaklığını uykunuz boyunca hissedeceğiniz Goldengoose kaz tüyü yastık ve yorganlar ile iyi uykular…

Goldengoose kaz tüyü yastık ve yorganlar doğal, hafif ve vücuda tam uyum sağlarken, nemi dengeler ve aradığınız uyku konforunu sunar. Tüylerin dışarı çıkmasını önleyen özel kumaşı sayesinde, Goldengoose kaz tüyü yastık ve yorganları yıllarca güvenle kullanabilirsiniz

“Sade, rahat ve dayanıklı” Sadelikten vazgeçmeyenler için tasarlanan “PURE” yatak, 7 bölgeli paket yay sistemi sayesinde maksimum konfor sunar. Yüksek yoğunlukta sünger katmanlarıyla vücudunuzu destekler. Orta ve sert seçenekleri ile istediğiniz konfor seviyesindeki ürüne sahip olmanızı sağlar. Kuştüyü hissiyatını veren sünger katmanı sayesinde eşsiz bir uyku konforu sunar.

Tüm ürünlerde %50’ye varan indirimlere ek, yatak alana baza ve başlıkta ekstra %15 indirim fırsatını kaçırmayın.

Altın Yatak olan evlerde sabahlar mutlu başlıyor. Sizleri de bir Altın Yatak ürünü sahibi olmak için mağazalarımıza ve web sitemize bekliyoruz…

Bliss, içerisindeki doğal Talalay Lateks’in üstün karakteristik özellikleri ve açık hücre yapısı sayesinde ısı, hava ve nem transferinin en üst seviyede gerçekleşmesini sağlayarak size en konforlu uykuyu sunar.

%100 yün dolgusu ve yine %100 pamuklu kumaşı ile Yün Yastık, boyun bölgenizi en iyi şekilde destekler.

Doğal bir ürün olan yün, nefes alır ve ısıyı eşit dağıtır. Saf ve organik yapısından dolayı ciltte alerji yapmaz, vücuttaki nemi alır. %100 pamuklu özel kumaşla kaplı Yün Yastık, içerisindeki yün tüm dünyada kalitesiyle kabul görmüş bir üründür. Zor yıpranır ve uzun ömürlüdür.

Yıllarca modası geçmeyecek, sade şıklıktan vazgeçemeyenlerin tercihi Clement Set ile yatak odanıza modern bir hava katacaksınız. Geniş kumaş ve renk yelpazesine sahip olan Clement Set, tüm mağazalarımızda.

“Dengeli ve Sana Özel” Uykuda denge arayanlar için tasarlanan “BALANCE” visco jel yatak serinleten Visco jel konforu ile 7 bölgeli paket yay sisteminin bir arada kullanılması ile oluşur. İçerisinde bulunan jel tanecikleri sayesinde hava geçirgenliğini maximum düzeyde tutarak serinlik hissi verir. Bu sayede terletmez, serin tutar.

Bodrum Yatak Mağazası

Hizmet seçenekleri: Mağaza içinde alışveriş · Mağazadan teslim alma · Evlere servis
Bulunduğu yer: Plaza Bodrum
Adres: Ortakentyahşi, Plaza Bodrum Kapuz Cd, Pazardağı Çk. No:8/20, 48420 Bodrum Muğla

Telefon: 0531 727 15 78

BODRUM

SON YAZILAR