14 C
Bodrum
Salı, Kasım 22, 2022
spot_img

Liman Köftecisi Bodrum

Liman Köftecisi Bodrum

Bodrum’da ‘köfte’ söz konusu olduysa, Bodrum Köftecisinin liste başına yazmak adettendir. Kendisi Bodrum’un en kallavi ve ne en kadim köftecisi olup, lezzeti de kuşku götürmezdir.

Liman Köftecisi Bodrum
Köfteci Bodrum

Marina Neyzen Tevfik Caddesi üzerindeki Liman Köftecisinin önü, özellikle yaz aylarında sekiz şeklindeki kuyruklarla ünlüdür.

Bu restoran kışın da kapılarını kapatmaz, Bodrum’a gelenleri ‘köfte’siz bırakmaz. Köfte çeşitleri olduğu kadar piyazı da pek meşhurdur.

Liman Köftecisi Bodrum
Liman Bodrum

Köfteci Bodrum

Köfteci Bodrum Marina caddesi üzerinde bulunur. ( Milta Marina ) Liman Köftecisi, Bodrum’un renkleri olan mavi ve beyaz dekoruyla bütünleşmiştir.

Bodrum merkezdeki yegane şubesiyle, gerek Bodrumluların gerekse Bodrum’a tatile gelenlerin uğramadan geçemediği bir “Bodrum klasiği” olmuştur.

Köfte çeşitleri ve piyazı menüde spesiyaller arasında olup, Hayriye Öztüzün’ün özel tarifi ile yapılan sütlü Mustafa Kemal Paşa tatlısı yemek sonrası ayrıca tavsiye edilmektedir.

Öğlenleri tabldot servisi de yapılmaktadır ve paket servisi bulunmaktadır.

Akşam yemeğim hafif olsun ve bir o kadar da lezzetli olsun isterseniz muhakkak uğramanızı tavsiye ederiz.

Liman Köftecisi Bodrum
Liman Köftecisi

Köfteci Bodrum merkezdeki yegane şubesiyle, gerek Bodrumluların gerekse Bodrum’a tatile gelenlerin uğramadan geçemediği bir “Bodrum klasiği” olmuştur.

Liman Köftecisi Bodrum
Liman Köftecisi

Köfteci Yemek – Izgara Bodrum Restaurant Merkez

Daha fazla bilgi : Paket Servis, Full bar mevcut, İç Mekan, Dış Mekan, Wifi

Neyzen Tevfik Caddesi No: 172 Bodrum, Muğla
Telefon (0252) 316 50 60

Related Articles

SON YAZILAR