9 C
Bodrum
Cumartesi, Kasım 26, 2022
spot_img

Midtown Alışveriş Merkezi

Midtown Alışveriş Merkezi Ortakent Bodrum

Midtown Alışveriş Merkezi
Midtown

Bodrum’da alışveriş ve sosyal yaşamın merkezi. Alışveriş, Kültür ve Sanat. Yeni Yaşam Merkezi, Eğitim, Eğlence, Atölye. Bodrum Dalış Turları

Midtown
Midtown

Karakaya Group şirketleri bünyesinde kurulan Midtown Alışveriş Merkezi,
Bodrum Yarımadası’nın ‘ticaret merkezi’ olarak nitelendirilen Ortakent mevkiinde, 90.000 m²’lik arsa alanı üzerinde yer almaktadır.

2.000 m2’lik sinema, 1.500 m2’lik spor salonu, 500 m2’lik çocuk oyun alanı,
Kapalı ve açık otoparkı, 55.000 m² kiralanabilir alanıyla dünyaca ünlü ulusal ve uluslararası markalara ve farklı lezzetleri ile restoran & kafelere ev sahipliği yapmaktadır.
Çevresel koşullara uygun olarak tasarlanmış mimari yapısıyla Bodrum’un en büyük Alışveriş ve Yaşam Merkezi olma özelliğine sahiptir.

Bodrum’da anayol üzerinde imara açık en geniş alanda inşa edilmesi ve Ortakent’in stratejik konumu itibariyle Bodrum Yarımadası’nın nüfus, ticaret ve perakende dağılımının tam ortasında yer alır.

Bodrum’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olma özelliğini taşıyan Midtown Alışveriş Merkezi, 365 gün Bodrum’u ziyaret edenlere ve Bodrumlulara şehrin hareketli yapısına uygun aktif, keyifli bir ortam sunmaktadır.

Bodrum’a kazandırdığı yeni yaşam olanakları ve markalarla, bölge yaşamını değiştirme misyonunu üstlenen Midtown Alışveriş Merkezi, 28 Haziran 2012’de ziyaretçilerine açılmıştır.
Bodrum’un değişmeyen alışkanlığı haline gelmiştir. Mayıs 2018’de açılan yeni bina konseptiyle birlikte Midtown Alışveriş Merkezi içerisinde kültür, sanat, eğlence ve spor öğelerini barındıran kompleksleri de hayata geçirmiştir.

Midtown Alışveriş

Ortakent Yahşi Mahallesi, Cumhuriyet Cd. Kemer Mevkii No:6, 48420 Bodrum / Muğla
Açılış : 10:00 Kapanış : 22:00
Telefon : +90 (252) 307 00 00

Foto Galeri

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

SON YAZILAR