2 C
Bodrum
Çarşamba, Şubat 21, 2024

Acıbadem Bodrum Hastanesi

Acıbadem Bodrum Hastanesi

Acıbadem Bodrum Hastanesi Bodrum’un Merkezinde Yeni Bir Acıbadem 2019 yılında Bodrum merkezde hizmete açılan Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi, 3000 m2 kapalı, 3000 m2 açık olmak üzere toplam 6000 m2’lik bir alanda hizmet veriyor.

Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi’nde 4 adet acil gözlem ve 6 adet özel gözlem yatağı olmak üzere 10 adet gözlem yatağı bulunuyor. Bodrum Burun Estetiği

Hair Transplant Bodrum
Hair Transplant Bodrum

Genel amaçlı bir hastane olarak konumlandırılan Acıbadem Bodrum Hastanesi, Haziran 2012’de hizmet vermeye başladı. Hastane, Bodrum ve çevresinde yaşayanların yanı sıra tatil amacıyla Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlere de sağlık hizmeti sunuyor. Hair Transplant Bodrum

Hastanemizde, SGK, özel sağlık sigortaları, banka sigortaları, yabancı sağlık sigortaları ile anlaşması bulunuyor.


Hair Transplant Bodrum
Hair Transplant Bodrum Turkey

Get Your
Hair Back & Restore Your Youthful Look
With Micro Fue Turkey

Please be sure to be on time on the day of your surgery. Now you are ready for the operation, you have done your part. It is time for us to do ours. On the day of your surgery, this is what you can expect. First, you will be given local anaesthetic, and a blood test, this is done to ensure no patient has a condition that prevents the procedure going ahead. Results are back long before your procedure begins. You will be given an introductory presentation by the surgical staff.

26.000 m²’lik Kapalı Alan

HAIR TRANSPLANT BODRUM
HAIR TRANSPLANT BODRUM

Bodrum’un doğasına uygun şekilde planlanan hastane, yaklaşık 26.000 m²’lik kapalı alana sahip. Gün ışığından yararlanacak şekilde tasarlanan ve iç dekorasyonunda Bodrum’a özgü simgelerin yer aldığı hastanenin hasta katlarında iç bahçeler, çocuklar için özel alanlar ve hasta yakınları için bekleme alanları bulunuyor.

108 yatak kapasiteli Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde 5’i yenidoğan yoğun bakım olmak üzere 23 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane ve 11 Acil Gözlem Yatağı ile acil durumlar için helikopter pisti yer alıyor. Acil serviste müşahede altındaki hastalar ayrı bir bölümde tutuluyor.

Tıbbi Birimler

Tıbbın birçok branşında hizmet sunan Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde Onkoloji Merkezi, Meme Sağlığı, Check Up birimi, Radyoloji Bölümü, Girişimsel Kardiyoloji (Koroner anjiyografi, stent vb.) birimleri de yer alıyor.

7 gün 24 saat hizmet veren merkezin SGK, özel sağlık sigortaları, banka sigortaları, yabancı sağlık sigortaları ile anlaşması bulunuyor.
Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi’nde, Bodrum’un dokusuna uygun tasarlanan özgün mimari ile hasta ve yakınlarının konforunu göz önünde bulunduran güler yüzlü hizmet anlayışı dikkat çekiyor.

Acıbadem Bodrum Hastanesi
Acıbadem Bodrum Hastanesi

Multidisipliner Yaklaşım

Acıbadem Sağlık Grubu’nun bilgi birikimini yansıtan Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi; uzman kadrosu, donanımlı altyapısı, öne çıkan hizmetleri ve multidisipliner yaklaşımı ile Bodrum ve çevresine sağlık hizmetleri sunuyor.

Tıbbi Branşlar

Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi’nde Dermatoloji, İç Hastalıkları, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Aile Hekimliği, Ağız ve Diş Sağlığı, Kardiyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Göz Hastalıkları ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümleri yer alıyor.

Öne Çıkan Hizmetler

Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi’nin öne çıkan hizmetleri arasında Acil Servis, Ambulans hizmetleri (Acil Yardım ve Hasta Nakil Hizmetleri), Check-up hizmetleri ve Fizik Tedavi Ünitesi bulunuyor.

Acıbadem Bodrum Hastanesi
Acıbadem Bodrum Hastanesi

Merkezde sunulan kozmetik dermatoloji uygulamaları arasında Botoks, Dolgu, PRP ve Mezoterapi yer alıyor.

Laboratuvar, Patoloji ve Genetik Tanı hizmetleri ile radyolojik tetkikler de öne çıkan hizmetler arasında bulunuyor.

Radyoloji Bölümü’nde Direkt Grafi, Panoramik Film, Ultrason ve Renkli Doppler Ultrasonografi ile çekim yapılıyor.

Standart Oda

Odalarımız Bodrum’un doğal dokusuna uygun renk ve malzeme seçimleriyle dikkat çekiyor. Tümü balkonlu ve ferah bir mimariyle tek kişilik olarak tasarlanan odalarda, hastanın tedavi sırasında ihtiyaç duyacağı temel gereksinimlerin karşılanması amaçlanmış durumda. Refakatçiler için odalarımızda bir de koltuk yer alıyor. Mermer ve mozaik ile döşenmiş şık banyolarımızda hasta güvenliğine yönelik acil çağrı zilleri, duş oturakları ve tutunma aparatları da yer alıyor.

King Suit Oda

King Suit odalarımız hasta ve hasta yakınları için tüm ihtiyaçların ve konforun yer aldığı şekilde tasarlandı. Hasta odası, hasta yakınlarına yönelik çift kişilik yatak odası ve salon olmak üzere üç bölümden oluşan odalarımızda Amerikan mutfak, mikrodalga fırın, buzdolabı gibi ihtiyaç duyulabilecek her türlü temel ve lüks eşya hizmetinize sunulurken hem hastaların hem de refakatçilerin hijyeni düşünülerek tasarlanan iki banyo da ekstra konfor sağlıyor.

Lüks / Suit Oda

Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde 6 adet lüks/Suit oda yer almaktadır. İki bölümden oluşan odalarımızda hastalarımız kadar refakatçilerin ve misafirlerin de konforu düşünülmektedir. ‘’ Ev konforunda oda’’ niteliğinde tasarlanan odalarımızın mimarisinde Bodrum’un doğal dokusuna uygun renk ve malzemeler seçilmiştir. Balkonlu Lüks/ Suit odalarımız hastanın tedavi sırasında ihtiyaç duyacağı birçok farklı gereksinim göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Tümü mermer ve mozaik ile döşenmiş şık banyolarımızda, hasta güvenliğine yönelik acil çağrı zilleri, duş oturakları ve tutunma aparatları da bulunmaktadır.

Acıbadem Bodrum Hastanesi

Genel amaçlı bir hastane olarak konumlandırılan Acıbadem Bodrum Hastanesi, Haziran 2012’de hizmet vermeye başladı. Hastane, Bodrum ve çevresinde yaşayanların yanı sıra tatil amacıyla Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlere de sağlık hizmeti sunuyor. Hastane, tüm branşlarda özel sağlık sigortaları ile anlaşmalı olarak hastalarına hizmet veriyor.

Acıbadem Bodrum Hastanesi
Acıbadem Bodrum Hastanesi

Acıbadem Bodrum SGK anlaşması var mı?

Hastanemizde, SGK, özel sağlık sigortaları, banka sigortaları, yabancı sağlık sigortaları ile anlaşması bulunuyor.

Bodrum Acıbadem Hastanesi kime ait?

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile Abraaj Capital’in yüzde 46’şar payla eşit ortaklığa sahip olduğu Acıbadem’de çoğunluk Malezyalı kamu yatırım fonu Khazanah’ın sağlık sektöründe faaliyet gösteren birimi Integrated Healthcare Holdings (IHH) şirketine geçti.

Bodrum Özel Ambulans Hizmeti Nedir?

Sevdiklerinizin bir hastaneye, huzurevine veya bakım evine tıbbi nakil ihtiyacı varsa, ambulans servisimiz sizi oraya götürecektir.

Bodrum Özel Ambulans hizmetimiz yaklaşık 15-20 dakika içerisinde size ulaşacaktır. Her zaman, her yerde kullanılabilir.

Bodrum Özel Ambulans Hizmeti

Hastaneye gidip gelmek için özel bir ambulansa mı ihtiyacınız var? Hemen ayırtmak için bizi arayın. Acil durumlar için lütfen 112’iyi arayınız.

Bodrum Acıbadem Hastanesi hangi mahallede?

Acıbadem Bodrum Hastanesi Posta Kodu 48420 Ortakent Mh.

Acıbadem Bodrum Hastanesi Gölbaşı Sokak No: 11 Ortakent 48420 Bodrum Muğla Türkiye

BODRUM

SON YAZILAR