13 C
Bodrum
Pazar, Kasım 27, 2022
spot_img

Turgutreis Transfer

Turgutreis Transfer Hizmetleri

Bodrum, Turgutreis ve tüm Bodrum yarımadasındaki Turizm Taşımacılık sektörüne alternatif çözümler üretmek amacıyla 2009 yılında kurulan www.turgutreistransfer.net, Süvari Turizm Ltd.Şti.’nin transfer kuruluşudur.

www.turgutreistransfer.net, başta merkezi Bodrum Turgutreis’de ve tüm Bodrum yarımadasında, ekonomik transfer, özel transfer, vip transfer, özel servis ve Özel Tur Organizasyonu hizmetleri vermektedir.

Bodrum’un parlayan güneşi www.turgutreistransfer.net, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel ekibiyle yılın her saati müşterilerine hizmet vermektedir.

www.turgutreistransfer.net kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışından ödün vermeden,hizmet öncesi ve sonrası hızlı ve ekonomik çözümler üreterek yoluna sizlerle büyüyerek devam etmektedir.

Süvari Turizm

İş Faaliyetleri ; Seyahat Acentesi, Araç Kiralama, Tatil Transferleri, Özel Turlar, Bodrum Havalimanı Transfer

Turgutreis Transfer Havalimanı transfer hizmetleri alanında SÜVARİ TURİZM TAŞIMACILIK ve TÜRSAB Seyahat Acentamız ALOS TATİL ( A- 6682) olarak Bodrum Havalimanından tüm Bodrum Yarımadaya ekonomik transfer ve özel transfer seçenekleri ile yolcu taşımacılığı alanında yeni model çeşitli gruptaki lüks ve ekonomik araç seçenekleri ile hizmet vermektedir.
Telefon : 0 549 329 49 01 / 0 252 382 06 36

Turgutreis Transfer Turgutreis Oto Kiralama

Bahçelievler Cad. no: 35/A Turgutreis Bodrum
WEB SİTESİ

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

SON YAZILAR