20 yılı aşkın süredir % 110 doluluk oranına erişen ve Akdeniz’in en iyi on marinası içinde yerini alan Milta Bodrum Marina, bünyesinde konaklayan misafirleri ve Bodrumlular  için birbirinden kaliteli yeme – içme mekanları, eğlence & sosyal tesisleri ve seçkin markaları bir araya getiren çarşısıyla karada da hayatı kolaylaştırıp eğlenceli hale getiriyor.

MİLTA BODRUM MARİNA

Bir Doğan Holding kuruluşu olan Milta Bodrum Marina kuruluşunun 10. yılında, merkezi İngiltere”de bulunan British Marine Federation bünyesindeki Yat Limanları Birliği – The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından layık görülen, 5 Altın Çıpa Ödülü ile onurlandırıldı. Marinalar için uluslar arası kalite standartlarını belirleyen TYHA, yapılan değerlendirme sonucunda, Milta Bodrum Marinayı bu standartların en üst seviyesi olan 5 Altın Çıpa ile ödüllendirdi.
TYHA Değerlendirme Raporunda, sunulan hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesi, teknik altyapı, çevre düzeni ve temizlik, personel ve fiyatlandırma gibi konularda belirlenen tüm kriterlere sahip olan Milta Bodrum Marina”nın, bünyesinde barındırdığı gönüllü denizde can kurtarma ekibi BULUNMAKTADIR.
sezonda yaklaşık 3500 tekne trafiğini yönlendiren özel bilgisayar programı donanımlı kontrol kulesi ve yılda 13 yarış düzenleyen yelken kulübü ile bu standartların da üzerine çıktığı belirtiliyor.
1999 yılında tamamen revize edilen, Türk denizlerinde farklı hizmet anlayışının öncüsü olarak uluslararası platformda marka olmayı misyon edinmiş Milta Bodrum Marina”da, en küçüğünden, süper yatlara 450 tekne konaklayabiliyor ve her türlü hizmeti alabiliyor. 2007 yılı sonu itibariyle kapasitesini aşan bir doluluk oranına ulaşan Milta Bodrum Marina”nın, misafir ettiği yıllık 3500 tekne trafiğinin %70″ini Avrupa Birliği ülkeleri oluşturuyor.

MARİNA

Milta Turizm İşletmeleri A.Ş. Bodrum Marina Şubesi Neyzen Tevfik Cad. 48400
BODRUM / MUĞLA / Türkiye
Tel : +90 (252) 316 18 60 Faks : +90 (252) 316 14 06