12 C
Bodrum
Salı, Şubat 20, 2024

Memedof Balık Restaurant – Bodrum

Memedof Balık Restaurant Bodrum

Memedof Balık Restaurant Bodrum, Memedof Restaurant, 2001 yılı Mayıs ayında Mehmet – Tülin Çuhadar çifti tarafından Gölköy sahilinde faaliyete başladı. Önceleri Amatör bir yapıya sahip olan işletme, işlerin hızlı ilerlemesi sonunda büyümeye ve profesyonelliğe yöneldi. 2002 yılı Ekim ayında Marina Memedof hizmete girdi.

Merkezdeki restoranın da menüsü, Yalıkavak Marina’daki şube ile benzer seçenekler sunuyor. Restoranın taze balık çeşitleri, deniz ürünleri, zeytinyağlılar, meze ve tatlı seçenekleri bulunuyor.

Memedof Balık Restaurant Bodrum
Memedof Balık Restaurant Bodrum

Memedof Balık Restoranı, Bodrum’da en popüler balık restoranlarından biri olarak biliniyor. Restoranın deniz manzaralı terası, modern ve şık iç mekanı ve yüksek kaliteli yemekleri ile ünlüdür. Ayrıca, yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Merkezdeki şubesi de marina şubesi kadar lezzetli yemekleri ve deniz manzaralı ortamı ile tercih edilen bir mekan olarak tanınıyor.

Memedof Balık Restaurant - Bodrum
Balık Restaurant – Bodrum

2006 yılı sezon sonunda Gölköydeki işletmenin otel olması nedeniyle 2007 yılı Haziran ayında Yalıkavak Balık Restaurant İşletmeye açıldı ve iki işletme de 12 ay boyunca hizmet vermeye devam ediyor.

Memedof Bodrum

Meyhane – Deniz Ürünleri, Meyhane, Balık Bodrum Merkez
Çalışma Saatleri : 11:00 – 02:00

Balık Restaurant sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Memedof Restaurant
Memedof Restaurant

Mekan hakkında

Balık Restaurant olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Mutfak türü : Deniz Ürünleri, Meyhane, Balık
Ortalama Tutar : ₺300 iki kişi için (ortalama) Alkollü
Nakit ve kredi kartı kabul edilir.

Memedof Restaurant
Memedof Restaurant

Balık Restaurant olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur. Memedof Balık Restaurant Bodrum

Memedof Balık Restaurant Bodrum
Memedof Balık Restaurant Bodrum

Memedof Balık Restaurant, Bodrum’da bulunan ünlü bir balık restoranıdır. Restoran, Bodrum Yalıkavak Marina’da konumlanmıştır ve deniz manzarasıyla ünlüdür.

Restoranın menüsünde çeşitli taze deniz ürünleri bulunur. Menüde ızgara, buğulama, fırınlanmış, tava gibi farklı pişirme yöntemleriyle hazırlanmış çeşitli balık ve deniz ürünleri seçenekleri mevcuttur. Ayrıca, salata, meze, zeytinyağlılar ve tatlılar gibi yan lezzetler de sunulur. Restoran, taze balık çeşitleri ve yüksek kaliteli malzemeler kullanmasıyla bilinir.

Memedof Balık Restaurant Bodrum
Memedof Bodrum

Memedof Balık Restaurant, deniz kenarında güzel bir konumda bulunması ve lezzetli deniz ürünleri sunması nedeniyle yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla tercih edilen bir restorandır. Ayrıca restoran, Bodrum’da bulunan en iyi balık restoranlarından biri olarak da tanınır.


Bodrum Memedof Balık Restaurant Bodrum


Bodrum Merkez

ADRES: Eskiçeşme, Neyzen Tevfik Cd. No:176, 48400 Bodrum/Muğla
TELEFON: +90 542 246 08 46


Yalıkavak

ADRES: Yalıkavak Gerişaltı mevkii, Çökertme Cd. No:42, Bodrum/Muğla
TELEFON: +90 546 692 80 23


 

BODRUM

SON YAZILAR