Memedof Balık Restaurant – Bodrum

Memedof Restaurant – Bodrum

Memedof Restaurant, 2001 yılı Mayıs ayında Mehmet – Tülin Çuhadar çifti tarafından Gölköy sahilinde faaliyete başladı.

Önceleri Amatör bir yapıya sahip olan işletme, işlerin hızlı ilerlemesi sonunda büyümeye ve profesyonelliğe yöneldi. 2002 yılı Ekim ayında Marina Memedof hizmete girdi.

Memedof Balık Restaurant - Bodrum
Balık Restaurant – Bodrum

2006 yılı sezon sonunda Gölköydeki işletmenin otel olması nedeniyle 2007 yılı Haziran ayında Yalıkavak Balık Restaurant İşletmeye açıldı ve iki işletme de 12 ay boyunca hizmet vermeye devam ediyor.

Memedof Bodrum

Meyhane – Deniz Ürünleri, Meyhane, Balık Bodrum Merkez
Çalışma Saatleri : 11:00 – 02:00

Balık Restaurant sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Memedof Restaurant
Memedof Restaurant

Mekan hakkında

Balık Restaurant olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Mutfak türü : Deniz Ürünleri, Meyhane, Balık
Ortalama Tutar : ₺300 iki kişi için (ortalama) Alkollü
Nakit ve kredi kartı kabul edilir.

Memedof Restaurant
Memedof Restaurant

Balık Restaurant olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Daha fazla bilgi : Full bar mevcut, Wifi, Dış Mekan, Rakı

Bodrum Memedof Balık Restaurant – Neyzen Tevfik Cad. No: 176 Bodrum Muğla

Telefon : 0 252 3134250

BODRUM