Mazı Eray Pansiyon

Mazı Eray Pansiyon

Mazı Eray Pansiyon Gökova körfezinin kalabalık ve boğucu ve ortamından kurtulmak için harika bir aile tesisi olan Eray pansiyon her zaman güler yüzlü personelleri ve organik yemekleriyle hizmetinizdedir.

Mazı Eray Pansiyon
Mazı Eray Pansiyon

Eray pansiyon bulunduğu mevkii ile harika bir huzur depolama merkezidir.
Yeşil ve mavinin birleştiği bir tesis olan Eray Pansiyon denize sıfır olup keşfedilmemiş harika dinlenebileceğiniz bir aile tesisidir.

Mazı Eray Pansiyon
Mazı Eray Pansiyon

Pansiyonumuz tam pansiyon sistemi olarak çalışmaktadır.

Sabahları harika bir köy kahvaltısı öğlenleri ise kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz sebzelerin harika zeytinyağıyla birleşip lezzetine doyamayacağınız bir şekilde pişirilip size sunulur.

Mazı Eray Pansiyon
Eray Pansiyon

Akşamları ise kendimizin denizden yakaladığı bire bir deniz balıklarından yiyerek harika bir akşam geçirebilirsiniz, daha sonra ise tatlı ve meyvelerimizin tadını çıkarabilirsiniz.
Eray pansiyon odaları gayet rahat ve konforludur.

Mazı Eray Pansiyon
Mazı Pansiyon

Odalar 3 kişilik aile odalarıdır.
Odalar da 1 çift kişilik bir de tek kişilik yatak bulunmaktadır.
Odalar da duş ,banyo ve klima bulunmaktadır.
Eray pansiyon her zaman sizin ve ailenizin mutluluğu için çalışır.

Mazı Eray Pansiyon
Eray Pansiyon

Bahçe ve özel plaj alanı bulunan rahat, her şey dahil pansiyonda gösterişten uzak odalar.

Ege Denizi kıyısındaki çakıllı bir plajda yer alan bu her şey dahil konseptli sakin pansiyon, D330 kara yoluna 31 km, Bodrum Deniz Müzesi ve Bodrum Kalesi’ne ise 52 km mesafededir.

Bazılarında ahşap panelli duvarlar bulunan gösterişten uzak odalarda, sineklik ve 24 saat sıcak su imkanı sunan oda içi duş mevcuttur. Aile odaları 4 konuk kapasitelidir. Tüm odalarda bahçe veya deniz manzarası bulunur. TV yoktur.

Yemekler ve otopark ücretsizdir. Diğer imkânlar arasında bahçenin yanı sıra, şemsiyeler ile şezlongların bulunduğu özel plaj alanı yer alır. Kamp yerleri de mevcuttur.

Mazı Eray Pansiyon

Aşağı Mazı Köyü Mevkii Muğla, 48400 Bodrum/Muğla

Telefon : 0542 769 96 21

BODRUM