13 C
Bodrum
Perşembe, Aralık 7, 2023

Mandalin

Mandalin Bodrum

Bir zamanlar, Mancornalar’ın emeklerini depoladıkları bu yerde, denizin tam da kıyısında artık Dünya müziğinin melodileri yankılanacak. Eskinin dokusu bozulmadan yeninin tadı, burada yaşanacak.

1920’lerde inşa edilen ve sünger deposu olarak değerlendirilen yapı, bir yıl süren restorasyon çalışmaları sonucunda, Bodrum’un geleneksel mimarisine uygun olarak yenilendi.

Mandalin Bodrum
Mandalin Bodrum

Toplamda iki kat, çift balkon, localar ve terasa sahip olan, yüz yıla yaklaşan tarihiyle bu yer, sedir ağacının kalitesiyle bezendi. Bar sedir ağacından imal edilirken, dekorasyonu özel tasarım ürünlerle tamamlandı.

Konuklarına en görkemli Bodrum Kalesi manzarasında geceler yaşatmak için özenle düzenlenen mekenda, özel votka ve viskiler, özgün tasarıma sahip ve soğutmalı raflarda tadılmayı bekliyor.

Mandalin Bodrum
Mandalin Bodrum

Dünya’nın ve Türkiye’nin en ünlü gruplarını ağırlayabilecek bir sahneye sahip olan bu otantik mekanda; Blues, Funk, Jazz ve Latin tarzı canlı performanslar ve kaliteli sahne akustiğinin yansıttığı notalar, özel eğitimli bar personeli tarafından trend olan en son kokteyl reçeteleriyle hazırlanan içkilere eşlik edecek.

Mandalin Bodrum
Mandalin Bodrum

Bodrum gece hayatının tarihini yaşatan Bodrum Barlar Sokağında yer alan bu canlı müzik kulübüne, karadan, cıvıl cıvıl sokağı adımlayarak ulaşabilir ya da bir mavi yolculuk sonrasında, tatlı yorgunluğunuzu atmak isterseniz, alargada demirleyip shuttle servisiyle müziğin karasına ayak basabilirsiniz.

Hatta yürümek istemezseniz, koyun herhangi bir yerinden shuttle servisini kullanabilirsiniz.

Mandalin Bodrum
Mandalin Bodrum

Tüm bu özellik ve ayrıcalıklarla dolu olan Bodrum’un yeni kulübü, kendine has kokusu ve aromasıyla Bodrum Yarımadası’nın geçmişinde yer edinen Mandalin’in ismini, logosunda rengi ve cismini, müziğinde kokusu ile aromasını aldı.

Geriye Dünya müziğiyle, Bodrum’un güzelliğini yaşamak ve keyfini çıkarmak kaldı!

Canlı Müzik Olan Bar

Adres: Çarşı Mahallesi Dr. Alimbey Caddesi, 1025. Sk., 48400 Bodrum/Muğla
Telefon: 0549 226 48 48

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

BODRUM

SON YAZILAR