25 C
Bodrum
Cumartesi, Eylül 30, 2023
spot_img

La Boum Club Gümbet Bodrum

La Boum Club Gümbet Bodrum

La Boum Club Gümbet Bodrum, La Boum Bodrum Dans ve Gece Kulübü La Boum Bodrum Gümbet Barlar Sokağı’nda


La Boum Club Gümbet Bodrum

Rezervasyon Phone +90 552 532 48 48


La Boum Bodrum
La Boum

La Boum Bodrum Gümbet Barlar Sokağı’nda

La Boum Bodrum Dans ve Gece Kulübü La Boum Bodrum Gümbet Barlar Sokağı’nda

La Boum Gümbet Barlar Sokağı’nda

La Boum Club Bodrum
La Boum Club Gümbet Bodrum Rezervasyon Phone +905525324848

Türkiye’de gece hayatının kalbi olan Muğla Bodrum’da açılacak olan yeni gece kulubünün adının La Boom olacağı öğrenildi. Bodrum’un gözde eğlence sokağı Gümbet Barlar Sokağı’nda olan La Boom, 2022 yaz sezonuna ünlü isimler ile hızlı bir giriş yapacak.

Bodrum Gümbet Barlar Sokağı’nın ünlü işletmelerinden Posh Club’u satın alan iş adamı Volkan Reçber, mekanın konseptini ve adını değiştirerek La Boom adında yepyeni bir mekan hazırlıyor. Farklı konsepti ve şimdiden hazırlanan organizasyonları ile bu yaz adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

Bodrum’un hareketli ve meşhur mahallelerinden biri olan Gümbet, merkeze yalnızca 3 km mesafede yer almaktadır.

Tıpkı Bodrum merkezi kadar ilgi gören beldenin; denizi, plaj yolu ve hareketli gece hayatı ziyaretçilerine unutulmaz bir seyahatin kapılarını açar.

Kısa sürede Bodrum Barlar Sokağı ile yarışır konuma gelen Gümbet Barlar Sokağı, oldukça renkli ve hareketli bir eğlence anlayışı sunmaktadır.

Sıra sıra dizilmiş eğlence mekanları özellikle de akşamüzeri gün batımına doğru hareketlenmeye başlayıp, sabaha kadar sürmektedir.

Gümbet Barlar Sokağı’nda ışıl ışıl görünümüyle kafeler, barlar ve restoranlar birbirinden farklı tarzda müzik anlayışına sahiptir. Sizi en iyi yansıtan ortamla ve müzikle tanışabileceğiniz mekanlarda sevdiklerinizle güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Gündüzleri Gümbet’in plajlarında denizin keyfini çıkarırken akşamları da soluğu Gümbet Barlar Sokağı’nın cıvıl cıvıl sokağında alarak doyasıya eğlenebilirsiniz. Ayrıca sokakta pek çok ünlü ismin konser verdiği popüler mekan yer almaktadır.

Seyahatiniz boyunca Bodrum merkeze oldukça yakın olan hatta merkeze göre nispeten sakin olan Gümbet’i ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Bodrum hem gündüz hem de gece hayatı ile ünlü tatil yerlerinden biridir. Gün içinde deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran tatilciler geceleri kendilerini eğlencenin ritmine bırakıyor.


La Boum Club Bodrum

Öncelikle Rezervasyon için

Bodrum Holiday ; WhatsApp – Phone +90 552 532 48 48


Gümbet gece kulüpleri ve eğlence mekanları ile tatilcilere unutulmaz anlar yaşatıyor.

Gümbet gece hayatı ve eğlence mekanları açısından birçok seçenek sunuyor. Gerek yerli gerekse yabancı turistler barlarda eğlencenin doruklarına çıkıyor.

Barlarda, meyhanelerde hatta sokaklarda eğlence gece boyu devam ediyor.

Canlı müzik, DJ performans, karaoke, fasıl müzik ve ünlü sanatçıların performansları gibi birçok seçenek mevcuttur.

Bodrum merkezden, diğer tüm beldelerinde çok sayıda disko, gece kulübü, canlı müzik bar, kafe bar ve karaoke dans barları bulunmaktadır. Gündüz beach clublardaki eğlenceler, geceleri sabahın ilk saatlerine kadar gece kulüpleri ve barlarda devam etmektedir.

Bodrum merkeze en yakın beldesi olan Gümbet’te barlar sokağında bulunan barları ve gece kulüpleri ile Bodrum merkezde olduğu gibi eğlence sabahın erken saatlerine kadar sürmektedir.

Burada bulunan gece kulüplerinde yerli ve yabancı ünlü müzisyenlerin konserleri de yapılmaktadır. Yaz gecelerinde kalabalık olan mekanlar konser dönemlerinde daha da kalabalıklaşmakta ve rezervasyon ile misafirlerini ağırlayabilmektelerdir.

Hizmet seçenekleri: İçeride servis


La Boum Club Bodrum

Öncelikle Rezervasyon için

Bodrum Holiday ; WhatsApp – Phone +90 552 532 48 48

Adres: Gümbet, Erguvan Sk. No:15/A, 48400 Bodrum/Muğla


La Boum Bodrum
La Boum Club Gümbet Bodrum
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

BODRUM

SON YAZILAR