16 C
Bodrum
Perşembe, Kasım 24, 2022
spot_img

Hair Transplant Bodrum

Hair Transplant Bodrum

Hair Transplant Bodrum Saç ve sakal problemlerinde güvenilir adreslerden biri olan Hair Transplant Bodrum ile Saç Ekim Uzmanı Beyzar Ergin, konusunda tecrübeli ekibi ile İstanbul’da ki başarılı saç ekim operasyonlarından sonra Bodrum’da da hizmet vermeye başlamıştır.

Hair Transplant Bodrum Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen binlerce başarılı operasyona imza atmış bir ekip ile siz de yeni yılda değişime hazır olun.

Ücretsiz danışmanlık, her şey dahil paketler, tam donanımlı hastane ortamı ve dünyaca kabul görmüş olan FUE yöntemi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için sizi de Hair Transplant Bodrum’a bekliyoruz.

Hair Transplant Bodrum
Saç Nakli Bodrum

Kişiye özel uygulamalar, tecrübe ve hergün gelişen yeni teknolojiler ile saç ekiminde hasta memnuniyeti üst sıralara çıkmıştır.

Hair Transplant Bodrum
Hair Transplant Bodrum

Hair Transplant Bodrum Saç ekimi organizasyonunu tatil anlayışı ile birleştirerek vip konfor, ağrısız, acısız, daha yoğun ve doğal bir saç ekimi uygulaması hedeflerimiz arasındadır.

Saç ekiminin haricinde diğer tedavi yöntemleri( prp, mezoterapi, saç similasyonu gibi ) konusunda da kampanyalarımızdan yararlanmak için tek yapmanız gereken Hair Transplant Bodrum’u aramak.

Hair Transplant Bodrum
Hair Transplant Bodrum

Saç Ekimi, çıkarılan greftleri yoğun alandan taç bölgesi, orta alan ve ön alandaki iki kulak arasında taşımaktır. Bu işlem saç sağlığı ve estetiğine dayalı unsurlar gözetilerek Bodrum Saç Ekim Merkezi tarafından uygulanmaktadır. Bu teknik, altın kuralların bir araya getirildiği tüm standartların bütünüdür.

Saç Ekimi Bodrum

Bodrum Dünya çapında, erkeklerin yaklaşık yüzde 60’ı ve kadınların yüzde 50’si bir çeşit saç dökülmesi sorunu yaşamaktadır. Bunu ele almak için, insanlar genellikle topikal tedaviler dahil, reçetesiz ürünler kullanırlar. Saç ekimi başka bir restorasyon yöntemidir. İlk olarak 1939 yılında yapılmış olan saç ekimi işleminde, bugün artık cerrahlar ekilmiş saç görüntüsünü en aza indirmek için mini ve mikro aşılar kullanmaya başlamışlardır.

Saç ekimi genellikle tezgah üstü saç restorasyon ürünlerinden daha başarılıdır. Ancak dikkate alınması gereken bazı faktörler bulunur: *Nakledilen saçların yüzde 10 ila 80’i gelişmeye ve uzamaya elverişlidir. *Normal saçlar gibi, nakledilen saçlar zamanla incelir. Hareketsiz kıl kökleri (genellikle derinin altında saç içeren ancak artık kıllanmayan saçlar) olan insanlar ekim işleminden daha az etki görebilir.

Bodrum Tarihi Coğrafi Turizm
Hair Transplant Bodrum

Ancak Bodrum Saç Ekim Merkezi plazma terapisi ile nakledilen kılların yüzde 75’e kadar bir oranda etki göstermesi sağlanabilir. Saç nakli herkes için işe yaramaz.

Micro fue Turkey | Hair Transplant | Hair Loss Holiday
Micro fue Turkey | Hair Transplant | Hair Loss Holiday

Genel olarak bu işlem, saçların aşırı dökülmesi, doğal olarak incelmesi veya bir yaralanma nedeniyle saç kaybı durumunda, saçları eski haline getirmek için kullanılır.

Çoğu nakil, mevcut saçlarınızla yapılır, bu nedenle aşağıdakilere sahip insanları tedavi etmek için etkili değildir:

*Yaygın incelme ve kellik *Kemoterapi veya diğer ilaçlar nedeniyle saç dökülmesi *Yaralanmalardan kaynaklanan kalın, kafa derisi izleri

Bodrum’daki yerimiz Gümbette olup aşağıdaki adresten bize ulaşabilirsiniz dilerseniz telefon ederek ücretsiz Konsültasyon için randevu alabilirsiniz.


Hair Transplant Bodrum

Adres : Eski Çeşme mahallesi Büyük İskender caddesi No:39
Bodrum Muğla

Telefon : +90 (554) 893 64 79


 

Hasta Ne Zaman İşe Dönebilir?

İlk kontrol ertesi gün hemen yapılır ve hasta tarafından istenirse bandaj çıkarılabilir. Ertesi gün, ilk yıkama yapılabilir ve bundan sonra hasta çalışma ve günlük hayatına geri dönebilir.

Yaralar Ne Zaman İyileşir?

Greft ekstraksiyonu sırasında oluşan çıkan yara ve kanallar 7 ila 10 gün içinde iyileşir. İyileşme, Bodrum Saç Ekim Merkezi hastasının yara iyileşme oranına bağlı olarak değişebilir.

Hastanın İlaca İhtiyacı Var Mı?

Saç ekimi işlemi öncesinde ve sonrasında hasta detaylı bir şekilde bilgilendirilir. Ayrıca işlemden sonra hastalara bir reçete verilir. Hasta burada yazılan ilaçları doktor tavsiyesine göre kullanmalıdır. Maksimum ilaç kullanma süresi 5 gündür.

Hastanın Özel Bir Şampuan Kullanması Gerekiyor Mu?

Saç Ekimi özel bir prosedür olduğundan, hastalar doktorları tarafından önerilen bir şampuan kullanmalıdır. Bu şampuanlar saç derisi ve kanalların tahriş olmasını engellediği gibi, kılların hızlı bir şekilde büyümesini ve beslenmesini de sağlar.

Nakledilen Saçlar Ne Zaman Büyür?

Nakledilen saç yaklaşık 3 ay içinde büyümeye başlar. Her gün belli bir miktar saç uzamaya devam eder ve işlem ortalama 8 ila 12 ay içerisinde kendini tamalar. Aslında, saçlar 2 yıl boyunca uzamaya devam eder, ancak ilk yıldan sonra hastanın uzadığını fark etmesi zorlaşır.

Nakledilen Saçlar Uzar Mı?

Nakledilen saçlar, hastanın kendi saçları olduğu için nakledildikleri karakterlerle devam eder. Aynı şekilde büyür. Hasta Bodrum Saç Ekim Merkezi tarafından yapılan işlemden yalnızca birkaç ay sonra doğal görünümlü gür ve sağlıklı saçlara sahip olur.

Hastanın İkinci Bir Seansa İhtiyacı Var Mı?

Bazı hastaların ikinci seansa ihtiyacı olabilir, çünkü daha kel bölgeleri vardır. Genellikle, ikinci seans 8 ay sonra gerçekleştirilir, ancak bu işlem 12 ay sonra da yapılabilir.


Hair Transplant Turkey

Saç ekimi için geldiyseniz aynı hastanede diş tedavileri yapıyoruz, diş tedavileri için zamanınızı paylaşıyoruz.

Whats Uygulaması +905548936479


MICRO FUE TURKEY DENTAL SOLUTIONS

We do dental treatments in the same hospital for hair transplant if you come for hair transplant share your time for dental treatments.

Whats App +905548936479


Bodrum Estetik Hair Saç Ekim Danışmanlığı

Bodrum Saç transplantasyonu kliniği
Adres: Konacık Mah. Beylikkırlar Mevki Atatürk Bul. Mahmut Hakalan İş Merkezi, No:209/7, 48400 Bodrum / Muğla

Telefon: 0532 310 30 69


Hair Transplant Bodrum / Micro Fue Turkey

Hair Transplant Bodrum
Adres: Gümbet, Eskiçeşme Mah, Büyük İskender Cd. No: 39, 48400 Bodrum / Muğla

Telefon: 0554 893 64 79


İzmir Aesthetic and plastic Surgery | Teeth – Hair transplant – Breast – Rhynoplasty

Bodrum Estetik Cerrahi Kliniği
Adres: Konacık, Mehmet Akif Ersoy Cd., 48480 Bodrum/Muğla

Telefon: 0543 946 82 35


Madame Safiye Health Group Hair Transplant Hair transplant in Turkey

Bodrum bir sağlık danışmanı
Adres: Türkkuyusu Mh. Kıbrıs Şehitleri Cd Yüksel Çağlar İş Merkezi No:73 İç Kapı No:18, 48400 Bodrum/Muğla
Telefon: 0545 317 48 39


Hair Hotel Protez Saç ve Saç Sorunları Merkezi Bodrum Şube

Türkiye bir saç yenileme hizmeti
Adres: Ortakentyahşi, Cumhuriyet Cd. No:184/b, 48420 Bodrum/Muğla

Sağlık ve güvenlik: Randevu gerekli · Maske takılması gerekiyor · Personel maske takıyor · Personel için sıcaklık kontrolü yapılıyor · Personelin müşteri ziyaretleri arasında yüzeyleri dezenfekte etmesi gerekiyor · Diğer ayrıntılar
Telefon: 0533 063 19 07


 

Related Articles

SON YAZILAR