8 C
Bodrum
Salı, Ocak 24, 2023
spot_img

Genpower Bodrum

Genpower Bodrum

Genpower Bodrum, Dizel Jeneratörler Bodrum, Portatif Jeneratörler Bodrum, Işık Kule Jeneratörler Bodrum, Kaynak Jeneratörler Bodrum, Su Pompaları Bodrum, Alternatörler Bodrum

Genpower Bodrum, Dizel Jeneratörler Bodrum +90 532 257 92 29

Uluslararası alanda kalitesi, güvenilirliği ve performansı kabul görmüş motor ve alternatör üreticileriyle çözüm ortaklığı yapan Genpower, kaliteden taviz vermeyen çizgisi satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetini merkeze alan anlayışı ile ulusal ve uluslararası alanda enerjide akla gelen ilk isim olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Genpower, sahip olduğu geniş satış ve hizmet ağıyla, belirlediği satış politikası ve stratejik hedeflerinin ışığında dünyanın en kaliteli ve en güvenilir ürünlerine imzasını atıyor.

Genpower Bodrum, Dizel Jeneratörler Bodrum, Portatif Jeneratörler Bodrum, Işık Kule Jeneratörler Bodrum, Kaynak Jeneratörler Bodrum, Su Pompaları Bodrum, Alternatörler Bodrum
Genpower Bodrum, Dizel Jeneratörler Bodrum, Portatif Jeneratörler Bodrum, Işık Kule Jeneratörler Bodrum, Kaynak Jeneratörler Bodrum, Su Pompaları Bodrum, Alternatörler Bodrum

Kalitesi, güvenilirliği ve performansı uluslararası kabul görmüş motor ve alternatör üreticileriyle çözüm ortaklığı yapan Genpower, bayi ve distribütörlerinden oluşan geniş satış ve hizmet ağıyla, belirlediği satış politikası ve stratejik hedefler doğrultusunda dünyanın en kaliteli ve en güvenilir ürünlerine imzasını atmaktadır.

Dizel Jeneratörler Bodrum

GNT 11

Dizel Jeneratörler Bodrum
Dizel Jeneratörler Bodrum

Genpower Jeneratörler; TS ISO 8528, ISO 8528, BS5000, ISO 3046, IEC 60034, NEMA MG-1.22. standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Devir (RPM) 1500 RPM

Frekans (Hz) 50 Hz

Jeneratör Gücü

Standby Gücü 11 kVA

Prime Gücü 10 kVA

Portatif Jeneratörler

GBG 15

HAVA SOĞUTMALI,ELEKTRONİK ATEŞLEMELİ,SESSİZ EGZOZ SİSTEMİ

Devir (RPM) 3000 RPM

Frekans (Hz) 50 Hz

Jeneratör Gücü

Maksimum Güç 1.5 kVA

Prime Gücü 1.3 kVA

Portatif Jeneratörler
Portatif Jeneratörler

Genpower Jeneratör Satış Politikası:

‘‘Satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetini merkeze alan anlayışı ve kaliteden taviz vermeyen çizgisiyle gerek yurt içi gerekse yurt dışında, enerjinin lider ismi olmak.’’

Hibrit Çözümler Bodrum

Hibrit Çözümler Bodrum
Hibrit Çözümler Bodrum

Güneş ve dizel jeneratör, rüzgar ve dizel jeneratör veya güneş, rüzgar ve dizel jeneratör sistemleri gibi birden çok enerji kaynağı kullanılarak oluşturulan sistemler hibrit enerji çözümleri olarak adlandırılıyor. Hibrit çözümler, özellikle yaz-kış enerji gereksiniminin olduğu ve kesintiye bir an bile yer verilmemesi ya da kurulan güneş ya da rüzgar enerji sisteminin desteklenmesi gereken sistemlerde uygulanıyor. Uygulama alanları arasında telekom tesisleri, tarım yapılan alanlar, doğal afet bölgeleri, etkinlikler ve inşaat merkezleri yer alıyor.

Genpower Bodrum
Genpower Bodrum
Genpower Bodrum
Genpower Bodrum

1999 yılında kurucumuz Müjdat USLU tarafından Ankara’nın Etimesgut ilçesinde 350 m2’lik küçük bir fabrikada yolculuğuna başlayan Genpower Jeneratör, kısa sürede göstermiş olduğu başarı ile 2001 yılında yine Ankara 1’inci Organize Sanayi Bölgesinde 1.275 m2 bir fabrikaya taşınarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etti.

Lokal bir üretici olmak yerine bir dünya markası olma hedefini seçen Genpower Jeneratör, yılda 6000 adet üretim hedefini gerçekleştirdi ve 2007 yılında stratejik büyüme hedeflerini genişletti.

Genpower Jeneratör, 2009 yılı içerisinde dünyanın en büyük dizel motor üreticisi Volvo Penta’nın Türkiye ve Irak’taki tek yetkili mümessilliğini üstlendi ve böylelikle tüm dünyada Volvo Penta Motorları’nın 2’nci en büyük kullanıcısı konumuna ulaştı. Ayrıca dünyanın en büyük alternatör üreticisi Leroy Somer’in Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri’ndeki (10 ülke) tek mümessilliğini ve OEM servisliğini uzun bir süre başarı ile yürüttü.

2010-2011 yılları arasında global/ yerel ekonomik krizlere rağmen geniş bir bayi, servis, distribütör ve tedarikçiler ağı kurmayı başararak bir stratejik hedefini daha gerçekleştiren Genpower Jeneratör ailesi için artık yapılan yatırımların ve ortaya konan hedeflerin gerçekleştirilmesine yalnızca tek bir hedef kalmıştı; Dünyanın en büyük jeneratör fabrikasını kurmak.

2011 yılında Ankara Temelli Bölgesinde 219.000 m²’lik arazi üzerinde, tek çatı altında, Dünya’nın en büyük jeneratör fabrikasını kuran Genpower Jeneratör ilerleyen dönemlerde muhteşem başarılara imza attı. Genpower’ın yeşil kabinleri ve jeneratörlerinin bazı başarıları: ‘Türkiye’nin En Büyük İlk 500’ şirketi listelerinde defalarca yer aldı; sektöründe dünya 6’ıncılığını kazandı; Singapur Formula 1 Gece Yarışlarını, üst üste 7 sene aydınlattı; Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi dev Telekom şirketlerinin güç ihtiyaçlarını karşıladı; NATO, Türk, İtalyan ve Amerikan Ordularının başlıca tercihi oldu; dünyanın farklı ülkelerinde ki stadyumlar, devlet binaları ve otellerinde dev projelere imza attı.

Dünya standartlarında teknolojiye sahip üretim araçlarıyla Ankara Temelli Fabrikası’nda halen üretimlerini sürdüren Genpower, 1 KVA’dan 3300 KVA’ya kadar dizel, benzinli jeneratörler, kaynak jeneratörleri, ışık kule jeneratörleri, su pompa jeneratörleri, alternatörler, basit ve PLC’li senkronize sistemleri, hibrit, kojenerasyon, trijenerasyon sistemleri, sismik jeneratör üretimlerini maksimum verim ve ekonomik maliyetlerde müşterilerinin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

Enerji alanında en yüksek kalite standartlarına sahip ürünleri müşterilerle buluşturan Genpower, satış sonrası destek hizmetleriyle de her zaman yanınızda yer alıyor. Satış sonrası hizmet politikalarında kaliteli ve zamanında servis, güler yüzlü ve hoşgörülü yaklaşım, çözüm odaklı iletişim ve yedek parçaya erişebilme kolaylığını sunmayı amaç edinen Genpower, kullanıcılarına her türlü destek için uzman teknik personelleri ile zamanında servis hizmeti sunuyor. Satış sonrası hizmet ile ilgili her türlü soru, şikayet ve öneriler için ssh@genpower.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Garanti kapsamı dışında kalan Jeneratörlerin etkin ve yüksek performans ile çalışır durumda kalması ve uzun ömürlü olmasını sağlamak amacı ile Satış Sonrası Hizmetler departmanı tarafından periyodik bakım sözleşmeleri oluşturulmuştur. Periyodik bakımlarda kullanılan sarf malzemelerin tamamı orijinal olarak kullanılmaktadır.

Genpower, orijinal ürün kullanımını önermektedir çünkü orijinal parça kullanımının makinenin ömrünü uzatacağının bilincindedir. Satış sonrası hizmetleri arasında mevcut jeneratörlerinize, talepleriniz ve gereksinmeleriniz doğrultusunda revizyon yapmak, pano vs. donanım ekleme hizmetleri de bulunan Genpower, teknik destek ekibi ile her türlü soru ve taleplere yanıt vermektedir. Genpower satış sonrası hizmetler departmanı, garantiye girsin girmesin her türlü yedek parça ihtiyacınıza cevap verecek bilgiye, donanıma ve tamamı orijinal olmak üzere bünyesinde bulundurduğu geniş yedek parça ambarları ile siz değerli müşterilerine en hızlı ve en doğru hizmeti sunmaktadır.

Jeneratör üreticiliğinde müşteri gereksinimlerine uygun, güvenli, çevreye saygılı ürün üreten ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlayan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, dünyanın lider kuruluşlarından biri olmaktır.

Hayatın her alanında, her noktasında, tüm ihtiyaçlara yönelik, kaliteli jeneratör çözümleri ile enerjiyi kesintisiz, kontrol edilebilir, en yakında ve en faydalı hale getirmektir.

Genpower Bodrum, Dizel Jeneratörler Bodrum +90 532 257 92 29

Related Articles

SON YAZILAR