17 C
Bodrum
Cuma, Ocak 27, 2023
spot_img

Eda Motel

Eda Motel Balık Restoran Göltürkbükü / BODRUM

Eda Motel Balık Restoran Göltürkbükü / BODRUM
Eda Motel Balık Restoran Göltürkbükü / BODRUM

Bodrum-Göltürkbükü’nde denize sıfır konumda yer alan Eda Motel, özel iskelesi ve deniz manzaralı restoranı ile siz konuklarına konfor dolu bir sezon vadetmektedir. İskelesi şezlong ve şemsiyelerle donatılmış olan motel, oda-kahvaltı konseptin de hizmet vermektedir. Bünyesinde her sabah kahvaltılar zengin açık büfe olarak sunulmaktadır. Ayrıca tesis restoranında yemekler şefler tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Eda Motel Balık Restoran Göltürkbükü / BODRUM
Eda Motel Balık Restoran Göltürkbükü / BODRUM

Eda Otel’in sade dekorasyonlu konaklama birimlerinin her biri özel banyolu dur. Banyolarda konforunuz için havlular, saç kurutma makinesi ve 24 saat sıcak su temin edilmektedir. TV, eşya dolabı ve klima ise diğer standart oda özelliklerindendir. Motel odalarında düzenli oda temizlik hizmeti verilmektedir.

Eda Otel’e giriş saat 13:00 iken çıkış ise 14:00’dır. Tesis genelinde sağlanan Wi-Fi erişimi herhangi bir ek ücrete tabi değildir. Otel barında gün boyu dilediğiniz alkollü ve alkolsüz içeceğe erişebilirsiniz.

Eda Motel Balık Restoran Göltürkbükü / BODRUM
Eda Motel Balık Restoran Göltürkbükü / BODRUM

Tesiste konaklamanız boyunca gün boyu güneşlenme terasında güneşin tadını çıkarabilir, akşamları ise deniz manzaralı restoranda sevdiklerinizle keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Bodrum – Göltürkbükü’nde denize sıfır konumda yer alan Eda Motel, özel iskelesi ve deniz manzaralı restoranı ile siz konuklarına konfor dolu bir sezon vadetmektedir. İskelesi şezlong ve şemsiyelerle donatılmış olan motel, oda-kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Bünyesinde her sabah kahvaltılar zengin açık büfe olarak sunulmaktadır. Ayrıca tesis restoranında yemekler şefler tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Eda Motel’in sade dekorasyonlu konaklama birimlerinin her biri özel banyoludur. Banyolarda konforunuz için havlular, saç kurutma makinesi ve 24 saat sıcak su temin edilmektedir. TV, eşya dolabı ve klima ise diğer standart oda özelliklerindendir. Motel odalarında düzenli oda temizlik hizmeti verilmektedir.

Eda Motel’e giriş saat 13:00 iken çıkış ise 14:00’dır. Tesis genelinde sağlanan Wi-Fi erişimi herhangi bir ek ücrete tabi değildir. Otel barında gün boyu dilediğiniz alkollü ve alkolsüz içeceğe erişebilirsiniz. Tesiste konaklamanız boyunca gün boyu güneşlenme terasında güneşin tadını çıkarabilir, akşamları ise deniz manzaralı restoranda sevdiklerinizle keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Eda Otel

Göltürkbükü Mah., İnönü Cad. No.: 61/B 48400 Muğla Bodrum
Telefon: 0 252 377 50 30
WEB SİTESİ

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

SON YAZILAR