Bodrum Vinç Hizmetleri

Bodrum Vinç Hizmetleri

Bodrum Vinç 24 Saat Sınırsız Hizmet

Bodrum, Milas, Didim, İzmir Oto kurtarma Çekme Vinç işletmeciliği olarak, Kuruluşumuzdan bu yana, değişen zaman içinde, Bodrum’da ve çevre illerde vinçle taşıma, makina taşınası büro tipi konteyner taşımacılığı her türlü inşaat işlerindeki vinç hizmetleri sektöründeki yenilik ve gelişmelere öncülük ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bodrum Vinç Hizmetleri

Bodrum Tarihi Coğrafi Turizm
Bodrum Vinç Hizmetleri

Yaptığımız işler daima müşterilerimiz için en iyi kalite standartlarını özetlemiş ve bunu hizmet olarak sunmaktayız.

Bodrum Vinç her türlü taşıma, kaldırma, dizayn etme ve tesviye için uygun vinç filosuna sahip olup Muğla Bölgesi, Bodrum ve Bodrum Yarımadasının her yerine her an hizmet sunabilecek kapasitededir.

Bodrum Vinç Hizmetleri İhtiyaçlarınıza hızlı anında cevap verecek, firmanıza özel fiyat tekliflerimiz ile telefonun başında sizleri bekliyoruz.

Gelişen sanayi ve ihtiyaçlar çerçevesinde en iyi olabilmek için her yıl yeni yatırımlar yaparak vinç sektöründe kapasitemizi artırıyoruz.

Bodrum Sepetli Vinç Kiralama Vinçler, genellikle halat, zincir ve makaralarla donatılmış iş makineleridir. Yükleme işlerinde kullanılır…

Dış Montaj Vinç Kiralama Elektrik Trafoları, Tabela, Reklam panoları, Çatı, Kolon, Çelik Konstrüksiyonu, Fabrika Makinaları ve inşaat malzemeleri yükleme…

Satılık ve Kiralık Vinç, İkinci El Vinç, Araç Üstü Katlanır Bomlu Vinç Satışı ve satış sonrası servis bölümlerinde yönetici olarak günümüze tecrübe…

Basit kurtarma işleri ile iş hayatına başlayan Bodrum Vinç şirketleşerek günümüzde önemli referans noktalarında ismini okutur olmuştur. Bugün çevremizde saygı görülen ve güçlü kuruluşların çözüm ortağı olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Bodrum Vinç Hizmetleri Bu kuruluşlara vinç konularında çözümler sunan Bodrum Vinç, kalitesinden ödün vermeden ilerleyerek devam etmek istemektedir. Bodrum Vinç, sektörün teslim ettiği işler ile lider kuruluşlardan olmayı başarmıştır. Önemli derecede referanslara sahip ve tercih sebebi olması bunun en büyük göstergesidir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Bodrum Vinç

Hizmet Verdiğimiz Alanlar ;

  • Fabrika makineleri ve İnşaat malzemelerinin yükleme boşaltma ve montajı.
  • Mermer ve Demir gibi ağır malzemelerin yükleme, boşaltma ve nakliyesi.
  • Yurt içi ve Yurt dışı normal ve ağır yük taşıma, yükleme, boşaltma, montajı.
  • Sanayi makinaları yükleme boşaltma ve taşıması..
  • Çatı-Kolon-Çelik konstrüksiyon montajı
  • Tabela, reklam panoları, Totemler, taşıma, montajı
  • Bodrum Tekne, Yat, Motoryat, Yelkenli, Gulet Taşıma
  • Bodrum vinç,
  • Bodrum Oto Kurtarma

Sepetli Kiralık Vinç

Binanızın diş cephesi için bir işiniz mi var? Ya da bir yere bir şeyler mi asmak gerekiyor. Dış cephe ya da her ne ihtiyacınız olursa olsun 55 metreye kadar kiralık sepetli vinç ya da platform hizmeti sunuyoruz.

Katlanır Bomlu Hiyap Vinç

İster yoldan çekilmesi gereken ağır vasıta olsun, isterse fabrikaya indirilmek istenen hassas bir makine olsun. 250 tona kadar kiralık katlanır bomlu hiyap vinç ya da diğer adıyla teleskobik vinç ihtiyaçlarınızı çözüyoruz.

Mobil Vinç

Kiralık Mobil Vinç ihtiyaçlarınız için uygun ve hesaplı çözümlerimizi öğrenmek isterseniz bize mesaj yazın ya da bizimle iletişime geçin.

Bodrum Vinç Hizmetleri İletişim

Gürcan Kölemen
TEL : 0 252 313 20 00
GSM : 0 532 607 00 04
GSM : 0 535 206 17 30
GSM : 0 542 795 73 04
WEB SİTESİ

Önceki İçerikYelken Eğitimi
Sonraki İçerikBodrum Oto Kurtarma

BODRUM