Bodrum Orak Adası Tekne Turu

Bodrum Orak Adası Tekne Turu

Kalkış Yeri, Fiyatlar, Tavsiyeler

Bodrum’a geldiğinizde tavsiye edilen deniz ve tekne aktivitelerden birisi de Bodrum ve çevre koylara yapılan günübirlik Bodrum Orak Adası Tekne Turu.

Bodrum tekne turları arasında popüler olan bu turda Bodrum’un Maldivleri olarak bilinen ve eşsiz güzellikteki bir doğa harikası olan Orak Adası’nı tekne ile ziyaret ediyor, tur süresince bol bol yüzüp güneşleniyorsunuz.

Bodrum Orak Adası Tekne Turu Fiyatları

Bodrum merkezi Halikarnas limanı çıkışlı günübirlik tekne turu fiyatı, verilen hizmet, tekne turu güzergahı ve sezon (bayram tatili vb.) durumuna göre farklılık gösterebiliyor.

Normal bir yaz sezonunda her şey dahil Bodrum Orak Adası tekne turu fiyatı yaklaşık olarak kişi başı 120 TL civarında oluyor.

Nereden Kalkıyor?

Bodrum Orak Adası tekne turu tekneleri Bodrum merkezinden, Halikarnas limanı iskelesinden kalkıyor.

Tekne turu düzenleyen acenteler, aynı zamanda otelden/yazlıktan alma ve tur bitiminde geri bırakma hizmeti veriyorlar. Tabi bunun için ilave transfer ücreti alınıyor.

Nasıl Bir Deneyim?

Bodrum Orak Adası tekne turu her sabah saat 11:00’de başlıyor ve akşam üzeri saat 18:00 civarına kadar sürüyor.

Tekneler genellikle 2 katlı ve yaklaşık 50 kişi civarında bir kapasiteye sahip tekneler. Alt katında gölgelik alandan oturma yerleri bulunuyor, üst katta ise güneşlenmek isteyenler için şezlonglar bulunuyor. İsteyen istediği yere geçebiliyor.

Yaklaşık 7 saat kadar süren tekne turu süresince Orak Adası ziyaret ediliyor ve birbirinden güzel koylarda yüzme ve güneşlenme imkanı sunuluyor.

Diğer popüler yerler arasında Alman Koyu, Kızıl Burun ve Tavşan Burnu başta geliyor.Tekne turunda öğle yemeği olarak genellikle ızgara köfte, tavuk, salata ve makarna veriliyor.

Bodrum Orak Adası Tekne Turu Rezervasyon

Bodrum’da çok sayıda günlük tur yapan acente bulabilirsiniz. Bizler burada size kendini kanıtlamış, tatilci yorumları da dikkate alınarak kaliteli hizmet alabileceğiniz acenteleri tavsiye ediyoruz.

Bodrum Orak Adası Tekne Turu
Bodrum Orak Adası Tekne Turu

Bu Tur için en iyi fiyat garantisi ile bilgi almak +90 552 532 4848 numaralı telefondan doğrudan bizimle ( Tesla Travel TURSAB Lisans No:7086 ) iletişime geçebilirsiniz.

Size en kısa zamanda geri dönüş yapılarak tur ve rezervasyonunuz ile ilgili detaylı bilgi verilecektir.

Orak Adası Tekne Turu Fiyatı

Yetişkin: 120 TL, Çocuk (0-12): 60 TL
Ödeme Yöntemi: Tur günü nakit olarak yapabilirsiniz. Kredi kartı ile online ödeme için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.
Tur Takvimi : Tur Günleri: Her Gün
Tur Saati: 08:30
Tur Programı Alman Koyu, Orak Adası Koyu (2 saat yüzme molası), Kızıl Burun, Tavşan Burnu
Fiyata Dahil Olan Hizmetler Sigorta, Türkçe Rehberlik Hizmeti
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler : Kişisel Harcamalar, Alkollü ve Alkolsüz İçecekler, Öğle Yemeği, Kişisel Harcamalar

Orak Adası Tekne Turu Rezervasyon

+90 552 532 4848

Önceki İçerikSmart Food Bodrum
Sonraki İçerikKalymnos Fast Catamaran Bodrum

BODRUM