18 C
Bodrum
Salı, Ekim 27, 2020

Bodrum Honda Marin

Bodrum Honda Marin

Yetkili Servisi ve Satıcısı

Bodrum Honda Marin

Gözde Denizcilik 1974 yılında başlayan meslek hayatım bugünlere kadar geldi.

2003 senesi itibarı ile Bodrum gözde denizcilik olarak siz dostlarımıza denizden alıp denize teslim ilkesi ile hizmet vermekteyiz.

HONDA MARINE BAYİ & YETKİLİ SERVİS
Bodrum Honda Marin

HONDA MARINE BAYİ & YETKİLİ SERVİS

EVINRUDE E-TEC YETKİLİ SERVİSİDİR
EVINRUDE E-TEC YETKİLİ SERVİSİDİR

EVINRUDE E-TEC &JOHNSON &TOHATSU YETKİLİ SERVİSİDİRyerliyurt

TOHATSU YETKİLİ SERVİSİ
TOHATSU YETKİLİ SERVİSİ

Firmamızda tekne boyama
Bakım onarım krom fiber tamiri
Orjinal yedek parça ve aksesuar satışı
Bursa Yerliyurt tekneleri
SAFTER KANO VE FİBER TEKNE BAYİLİĞİ
Şişme fiber ve katlanır bot çeşitleri.
Asil marin Joker Bot ve orca bot çeşitleri
Bilinçli ve yenilikçi atılımlar yaparak, teknolojik donanıma sahip atölyelerde kalite titizlik dikkat ve disiplin içerisinde hizmet vermekteyiz.

Gözde Denizcilik ismi ile kalite ve güveni özleştirmek adına, başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya’da Deniz Motoru,teknolojileri üzerine teknolojisinin kullanımında ekonomik rahat ve konforlu çözümleri Deniz severlere sunmaktır.

Tekne ve Botunuz için tüm çözümler tek çatı altında
Motor Bakım Onarım
Tekne veya Botunuzun kıçtan takma yada içten takma motoruna her türlü bakım onarımı Gözde Denizcilikte yaptırabilirsiniz.

Gözde Denizcilik orijinal yedek parça, uygun donanım ve test ekipmanları ile motorunuza hak ettiği en iyi bakımı onarımı yapmaktayız.

Başta Honda, Tohatsu, Evinrude, Brp Marine, Yerliyurt Marine ve Johnson olmak üzere tüm marka ve model motorlara bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Tarafımızdan yapılan tüm bakım onarımlar garantilidir, bizimle güvendesiniz.

Tekne ve Motor Kışlama

Kışın sert koşulları tekne yada botunuzu yıpratmasın, gelin Türkiye’nin en büyük kışlama alanı ile tanışın.

Tekne ve Motor Kışlama
Tekne ve Motor Kışlama

7000 m2 Kapalı Tekne ve bot kışlama alanımız ile kış koşullarından etkilenmeyin.

Dilerseniz kışlama süresince teknenizin bakım onarımını da yapalım.

Siz sadece denizin keyfini sürün diye özel bölümlenmiş 7000m2 alanımız ile siz deniz severlere hizmet ediyoruz.

Kışladığınız sürece kışlama alanımız sigorta güvencesindedir. Dilerseniz teknenize özel ilave sigorta ile güvencenizi artırabilirsiniz.

Uzun süreli konaklama satın alarak indirimlerden ve ücretsiz nakliye hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiber Tamiri

Bodrum Honda Marin Teknenizin yada boyunuzun altı deniz zeminine sürtünmekten kayalara değmekten veya dalgalı havada süratli giderken çarpmadan hasar görebilmekte hatta kırılabilmektedir.

Fiber Tamiri
Bodrum Honda Marin Fiber Tamiri

Hasarlı bölge iyice temizlenip tamire hazır hale gelince özel yapıştırıcı ve tamamlayıcı malzemeler ile itina ile tamir edilir, sonrasında orijinal rengine boyanarak fiber tamiri tamamlanır.

Tamir edilen bölge dışarıdan bakınca asla anlaşılmaz.

Fiber çatlağını yada kırığını vakit geçirmeden tamir etmeden önemlidir, detaylı bilgi için lütfen arayıp bilgi alınız.

Tekne Boyama

Teknenizin boyanması denizdeki performansı ve teknenizin ömrü için son derece önemlidir, yanlış yapılan bir boyama, hem teknenin gidiş performansı etkileyeceği gibi aynı zamanda yakıt tüketimini arttıracaktır.

Tekne Boyama
Bodrum Honda Marin

Teknenizin türüne ve durumuna göre en uygun boya ve teknikler kullanarak teknenizin ilk günkü performansını korumasına yardımcı oluyoruz.

7000 m2 kapalı alanımızda teknenizi en son yöntemler ile itinalı bir şekilde boyamak tayız, size sadece keyfini sürmek kalıyor.

Krom ve Cam

Dış ortama maruz kalan cam ve krom aksamlar zaman içinde matlaşır ve eski havalı görünümlerini yitirirler, bu durumda eğer bakım ile çözümlenebilen bir durum ise bakımlar yapılarak eski kondüsyonuna getirilir ancak bir çok durumda bu mümkün olmayabilir.

Krom ve Cam
Krom ve Cam

Cam ve Krom parçaların onarılamayacağı durumlarda yenisi ile değişimi için tüm gerekli parça ve malzemeleri Gözde Denizcilik bünyesinde bulabilirsiniz.

Krom ve Cam kaliteniz Teknenizin değerini artıran ve görünümünü güzelleştiren öğelerdir.

Yedek Parça ve Aksesuar

Tekne ve botunuz Temsil ettiğimiz tüm markaların orijinal yedek parça ve sarf malzemelerini Gözde Denizcilik de bulabilirsiniz.

Yedek Parça ve Aksesuar
Yedek Parça ve Aksesuar

Bodrum Honda Marin

Bize Ulaşın

Konacık Mahallesi Bilge Sanayi Sitesi Kanberler
Caddesi no:4/15 Bodrum – MUĞLA

Durmuş Aslan

0 252 358 66 13
0 532 272 86 24
0 532 698 72 50

WEB SİTESİ

Barbaros Yatçılık, Mavi Yolculuk

Barbaros Yatçılık, Mavi Yolculuk Barbaros Yatçılık, Mavi Yolculuk ve Yat Turizmi sektöründe lider firmalardan biridir. 2001 yılında kurulan firmamız 2020 sezonunda sektörde 18. yılını tamamlayacaktır. Böyle...

Aya Nikola Kilisesi Bodrum

Aya Nikola Kilisesi Bodrum 1780 yılında Bodrum merkezinde 370 metrekarelik bahçe içerisinde yaptırılan Aya Nikola Kilisesi, Bodrum’un old town olarak bilinen Çarşı Mahallesi’ndeki bir meydanda...

Theangela

Theangela 2. Mausolos’un Syangela halkını yerleştirmek için kurdurduğu Thaengela ise Mumcular-Bodrum yolu üzerindeki Pınarlıbelen Köyü civarında, Etrim Köyü’nün 1,5 km üzerindeki tepededir. Köyden tepeye olan patika...

Ağan Butik Pansiyon Bodrum

Ağan Butik Pansiyon Bodrum Bodrum'da yer alan Ağan Butik Pansiyon, Bodrum Merkez'de konaklama imkanı sunmaktadır. Sahile 100 metre uzaklıkta bulunan Ağan Butik Pansiyon, deniz ve...

Salmakis Resort Spa Otel Bodrum

Salmakis Resort Spa Otel Bodrum Salmakis Efsanesi Eski zamanlarda, bugün Bardakçı olarak bilinen koyda, adı Salmakis olan bir göl varmış.Bu gölde kendisiyle aynı ismi taşıyan Salmakis...

EN SON EKLENENLER

Bodrum Ambulans

Bodrum Ambulans Ambulans nedir? Ambulans ya da cankurtaran, hastaneler arasında ya da hastaneye ulaştırmak amacıyla hasta veya yaralı taşımaya yarayan bir çeşit özel donanımlı motorlu araç....

Candyland Bodrum Aquapark

Candyland Bodrum Aquapark Bu sene Bodrumda ilk ve tek olan lunapark Candyland Vogue Supreme Otelinde açıldı. Candyland aile temalı olan bir eğlence parkıdır. Çeşitli havuzlar ve...

Küba by SEBASTIAN

Küba by SEBASTIAN Gece kulübü Küba By Sebastian'da Ünlü Sanatçılar İle Muhteşem Eğlence Devam Ediyor. Adres: Tepecik Mahallesi, Neyzen Tevfik Cd. No:50, 48400 Bodrum/Muğla Çalışma saatleri: Kapanış saati: 04:00 Telefon:...

Adidas Bodrum

Adidas Bodrum Bugün birçok tüketicinin hizmet almaktan keyif duyduğu Yalı Spor'un başarı hikayesi, 1989 yılında. İzmir'in Karşıyaka semtindeki Yalı Caddesinde, 35 metrekarelik küçük bir mağazada başlamıştır...

Zahmetsiz Balık Evi

Zahmetsiz Balık Evi Bodrum’un balık tüketim kültürüne yeni bir soluk getirmek amacıyla, Akustik Turizm tarafından açılmıştır. Bütün ailenize ve özellikle çocuklarınıza sağlıklı yemek yedirmenin keyfini Zahmetsiz...