19.9 C
Bodrum
Cumartesi, Eylül 30, 2023
spot_img

Aydoğan Marine

Aydoğan Marine

Aydoğan Marine olarak yaptığımız tüm işlerde parça ve işçilik için 1 yıl garanti vermekteyiz.

Deniz Motoru, Yat Motoru, Tekne Motoru , Motor Yat, Jeneratör Motorları Mekanik Hidrolik teknolojileri üzerine bilinçli ve yenilikçi atılımlar yaparak, teknolojik donanıma sahip atölyelerde kalite titizlik dikkat ve disiplin içerisinde hizmet vermekteyiz.

Bodrum Oteller, Oto Kiralama, Mavi yolculuk, Dalış, Marinalar, Tarih Müze, Gece Hayatı, Cafe Bar, Emlak, Yarımada, Rehber, Foto, Restaurantlar

Aydoğan Marine ismi ile kalite ve güveni özleştirmek adına, başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya’da Deniz Motoru, Yat Motoru, Tekne Motoru , Motor Yat, Jeneratör Motorları Mekanik Hidrolik teknolojileri üzerine teknolojisinin kullanımında ekonomik rahat ve konforlu çözümleri Deniz severlere sunmaktır.

MAVİ BAYRAKLI PLAJLARI
MAVİ BAYRAKLI PLAJLARI

Ayrıca ülke ekonomisine katkı sunabilecek her türlü fedakarlığı gösteren örnek bir firma olabilmektir.

Yanmar Marine Yetkili Servisi

Aydoğan Marine Yat Mekanik Servisi
Yetkili Servisliklerimiz
YANMAR Marine,
LOMBARDINI Marine
Hyundai Marin
Honda Güç Ürünleri Bodrum

Özel Servisler

Her türlü deniz motorları tamir bakım ve onarım işleri yapılır. ; CAT, CUMMINS, FORD, GM, IVECO, MAN, PERKINS, VOLVO PENTA, Marin Teknik İnstilasyonu Deniz Motorları bakım onarım Atıksu, Pis Su, Yakıt Tesisatı, Şaft ve Dümen Sistemleri tamir bakım onarım yeni imalat.

Lombardini Marine

Bodrum Lombardini , Lombardini motor bakım onarım tamir teknik servis , yedek parça, Aydoğan Marine, deniz motorlarının bakım ve onarımı konularında 15 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kumbahçe Mevki Deniz İş Merkezi No:45/A Bodrum 48400 Türkiye
Telefon:  +90 252 316 48 20
Faks:  +90 252 316 48 20
Cep Telefonu:  +90 542 315 86 28
WEB SİTESİ

BODRUM

SON YAZILAR