19.9 C
Bodrum
Cumartesi, Eylül 30, 2023
spot_img

Aquapark A4 Candyland Torba Bodrum

Aquapark A4 Candyland Torba Bodrum, A4 Candy Land, Türkiye’nin en büyük tema parklarından biri ve Bodrum’un en büyük tema parkıdır.

Park 3 bölümden oluşmaktadır: Türkiye’nin en büyük su parkı – farklı yaşlar için 33 kaydırak, yapay dalgalı bir havuz, en ekstrem olanlar bir kral kobra, bir roket ve Türkiye’deki en büyük kamikazelerden biridir.

Aquapark A4 CandyLand Torba Bodrum

Tüm eğlence severler için gerçek bir cennet!

Bizimle birlikte her yaşa uygun 33 su kaydırağının yanı sıra devasa KingCobra ve en hızlı Kamikaze roketi ve simüle edilmiş dalgalara sahip büyük bir havuz bulacaksınız.

12 dinozorun bulunduğu bir park sizi 150 milyon yıl öncesine götürecek ve topraklarımızda yaşamış olan devleri tanıyacaksınız.

Aquapark A4 Candyland Torba Bodrum
Aquapark A4 Candyland Torba Bodrum

Vogue Hotel Bodrum’un arazisinde yer alan ve 65 metrelik dönme dolap, elektrikli arabalar, çocuk atlıkarıncaları, dev bir ahtapot ve diğer atraksiyonlardan oluşan Bodrum’daki tek benzersiz Lunapark, sizi ve çocuklarınızı çocukluk atmosferine dalmaya davet ediyor.

А4 Candy Land, А4 Şeker Diyarı

Candy land Küçük konuklar için sınırsız eğlence ve aktivitelerin yanı sıra çocuklara deneyimli bakıcılar eşliğinde yaşıtlarıyla birlikte harika vakit geçirme fırsatı veren oyunlar ve programlar sunar

Ege kıyılarının en güzel köşelerinden biri olan Torba bölgesinde, Vogue Hotel Supreme Bodrum’un arazisinde yer almaktadır.

“Mantis” tepesinde dört kişilik teknelerde harika zaman geçireceksiniz. Tüm aile için harika anılar yaratın. Sizi parlak renklerin dünyasına sokacak ve ayrıcalığıyla sizi kazanacak 3,5 metre çapında devasa bir kaydırak bulacaksınız.

Aquapark A4 Candyland Torba Bodrum
Aquapark A4 Candyland Torba Bodrum

“KignCobra” ile inanılmaz bir sürüş deneyimi yaşayın. Çift kişilik teknelerde birlikte oturun ve kendinizi unutulmaz bir zevk ve eğlence atmosferine bırakın.

Adrenalini yeni zirvelere taşıyan en ekstrem kaydıraklardan biri olan Kamikaze Rocket’te heyecan verici bir maceraya atılın. Saatte 60 km hız ve 40 metre yükseklik – işte sizi bekleyen şey bu!

Dalga simülasyonlu havuzumuz sizi yaş sınırlamasının olmadığı kaygısız bir eğlence dünyasına götürecek. Yeniden çocuk gibi hissedin ve deneyimin tadını çıkarın.

Fiyatlar

Bu tutarlar, konukların bilekliklerine yüklenen ve yiyecek ve içecek ödemelerinde kullanılabilen bir depozitodur.
(Ticari ürünler dahil değildir)
Candyland rules

0 ile 3 Yaş Arası ücretsiz
4 ile 11 Yaş Arası 100 €
12 Yax ve Üzeri 120 €

Turkey, Torba, Usuluk Koyu No:10, Bodrum

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

BODRUM

SON YAZILAR