18 C
Bodrum
Pazartesi, Aralık 4, 2023

Adamik Bar Bodrum

Adamik Bar Bodrum

Bodrum’da bir gece kulübü

Bu küçük ama keyifli mekanda, dilerseniz içeri girip çılgınca dans edebilir, dilerseniz dışarıdaki masalarda koyu sohbetlere dalabilirsiniz.

Birde sandozunu denemeden dönmeyin…

Müthiş müzik Her zaman güzel müzik Her zaman Adamik O bir klasik Yazın tekilecılaron arsından gitmek zor olsa da kesinlikle süper

Müthiş müzik Samimi ortam Öyle piyasa vs için gidecekseniz şaşırabilirsiniz. Tüm marjinal tipleri bir arada görebilirsiniz. 80’lerin popüler müziklerini dinlemek isterseniz özellikle tavsiyedir…

Çok kalabalık olmasını saymazsak gayet eğlenceli ve gürültülü bir mekan, kalabalık gruplar için güzel.

Adamik yıllardır tarzını değiştirmeden hep benim için Bodrum’daki 1 numaralı bar oldu. Çalınan müzik kalitesi ve sandoz kokteylin tadı umarım hiç değişmez. Bu sene yaptıkları dekorasyon değişikliği de gayet güzel olmuş.

Piyasa şarkıları sevmiyor, rock ve farklı şeyler dinlemek istiyorsanız bu bodrum klasiği sizi mutlu edecek. İç kısmı klimalı. dışarısında maalesef çevredeki barlardan gelen müziklerden dolayı Adamikte çalan müziği duymanıza engel oluyor.

Kapıda sigara içmek bile kalabalıktan dolayı bir mesele. Yoğunluğa ragmen personel ilgili. İçkiler başarılı. Tuvaletler ise hayatımda gördüğüm en temiz bar tuvaleti. Bodrum mandalinalarından yapılan sandoz adli kokteyl denenebilir.

Adres: Çarşı mah. Banka Sok. No:27  Bodrum / Muğla / TÜRKİYE
Telefon: 0 252 316 27 83

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

BODRUM

SON YAZILAR