14 C
Bodrum
Çarşamba, Aralık 6, 2023

Sopranos Bodrum

Sopranos Bodrum

Sopranos Bodrum İlk olarak Sopranos’un, Bodrum’un hareketli gece hayatına başlamak için iyi bir başlangıç noktası olduğunu belirtmek gerekir.

Çünkü burası diğer eğlence mekânlarına nazaran geceye daha erken başlıyor ve içkinizin yanında bir şeyler atıştırmanıza imkân tanıyor. Tabi tek avantajı bu değil.

Sopranos Bodrum
Sopranos

Bodrum Kalesine ve marinaya bakan muhteşem manzarası, haftanın en az üç günü sahne alan Dj’leri ve nefis kokteylleri ile Bodrum’un sayısız restoranına, canlı müzik ve eğlence mekânına farklı bir soluk kazandırıyor.

Saat 19:00 ile 23:00 arasından kokteyl bar olarak hizmet veren Sopranos, saat 23:00’ı gösterdiğinde kulüp atmosferine bürünüyor ve Dj performansları ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Ritmi yüksek müziği, nefis Bodrum manzarasıyla birleştiren Sopranos’da lezzet açısından da umduğunuzu bulabilirsiniz.

Saatler 19:00’ı gösterdiğinde Sopranos’a gelerek ufak atıştırmalıklarla geceye başlayabilir, dilerseniz geceye burada devam edebilir ya da Sorpranos’un merkezi konumundan yararlanarak başka mekanlara geçiş yapabilirsiniz.

Sopranos Bodrum İletişim

Adres: Eskiçeşme Mahallesi, Neyzen Tevfik Cd. No:168, 48400 Bodrum / Muğla
Telefon: (0252) 316 03 73

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

BODRUM

SON YAZILAR