21 C
Bodrum
Pazar, Kasım 20, 2022
spot_img

Reyap Hastanesi Bodrum

Reyap Hastanesi Bodrum

2011 senesinde Çorlu ve 2016 senesinde İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Reyap Sağlık Grubu, 3. hastanesi ile Bodrum halkıyla buluşmaya hazırlanıyor. Reyap Hastanesi Bodrum

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebi ile Özel Çorlu Reyap Hastanesi yönetimi, ilçede görev yapan basın mensupları ile düzenlenen sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Toplantıya katılan tüm basın mensuplarına teşekkür eden Özel Çorlu Reyap Hastanesi Başhekim Yardımcısı İbrahim Oktay, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak hastane çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Reyap Hastanesi Bodrum
Reyap Hastanesi Bodrum

Oktay, “Gerçekten 7 gün 24 saat hava şartları ne olursa olsun yaptığınız özverili meslekten dolayı sizleri de kendimize benzetiyoruz.

Bu hizmeti Çorlu’ya sunduğunuz için sizlere Özel Çorlu Reyap Hastanesi olarak teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. Ümit ediyoruz ki 2020 yılı hepimiz için güzel, başarılı bir yıl olur. Bizler de 9. yılımızı dolu dolu yaşadık.

Kadromuzu büyüterek güzel işler yapmaya çalıştık. Geçen yıl İstanbul’da Reyap Hastanesi açtık ve iki hastanemiz ile iş birliği içerisinde çalışmalarımız devam ediyor.

Orada kazandırdığımız tüm imkanları Çorlu’ya da kazandırdık. Yüksel ailesi Çorlu’ya ve bölgemize en iyi hizmeti sunmak için çaba harcıyor. Şimdi de yeni bir projemiz daha var.

Reyap Hastanesi Bodrum
Reyap Hastanesi Bodrum

Muğla Bodrum’da Reyap Hastanesi Bodrum hastane çalışmamız başladı. Ruhsatımızı aldık ve 2021 yılında da Bodrum’da üçüncü hastanemiz ile hizmete gireceğiz.

Şu anda 56 hekim hastanemizde mevcut. Bunların 11 tanesi Profesör, 2 tanesi Doçent ve 11 tanesi de Yardımcı Doçent olmak üzere akademik kadromuz var. Rumeli Üniversitesi ile de çalışmalarımız sürüyor. Orada da akademisyen hocalarımızın akademik kariyerleri devam ediyor.

Türkiye genelinde 5 yıldır ciddi yabancı hasta kabulü var. Ülkemiz sağlık hizmetlerinde kaliteli ve uygun fiyatlarla birçok ülkeden rağbet görüyor. Trakya’da da sağlık turizmine Reyap Ailesi olarak katkı sunmak için aktif rol alıyoruz. Ciddi rakamlara ulaştık bu konuda ve ülkemize de döviz kazandırıyoruz.

Geçen yıl yapılan kalite değerlendirmesinde de 98 üzerinde puan aldık. İki hastanemizi de bu yıl içinde Sağlık Bakanlığı tarafından Avrupa ve Amerika’da bulunan hastaneler statüsünde akredite olacağız.

Bu da Çorlu’muz için gurur kaynağı” diye konuştu.

Reyap Sağlık Grubu, insana değer veren, hastalarına ve çalışanlarına saygı duyan, etik kurallara bağlı ve yeniliklere açık ekibiyle günden güne gelişmektedir. Reyap Hastanesi Bodrum

Misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda hedeflerimize giden yolda azimle çalışmakta ve böylece size en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Reyap Hastanesi, toplumun her kesiminden hastaya, nitelikli etik tıp anlayışı ve son teknolojik uygulamalarla, uygun ekonomik koşullarda, uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmak, İnsana değer veren üstün nitelikli hekimler ve sağlık çalışanları ile kaliteli sağlık hizmeti sağlamak ve kurum bünyesinde güven içinde mutlu çalışmalarını sağlamakta.

Reyap Hastanesi Bodrum
Reyap Hastanesi Bodrum

Reyap Hastanesi ayrıca; dinamik ve yeniliklere açık kimliğiyle bireysel ve toplumsal sağlık hizmetleriyle ilgili bütün alanlarda yapılan projelerde yer almak üzere yurt içinden, yurt dışından, özel ve kamu kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapmaktadır.

Hastane olarak vizyonumuz; Türkiye’de model, uluslararası platformda örnek gösterilen bir kuruluş, üstün nitelikli ekibi ve modern altyapısı ile yurt içinden ve yurt dışından tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit sağlık hizmeti sunarak, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini oluşturmak, kendilerini güven içinde hissettikleri bir kuruluş olmaktır.

 • Toplumun her kesimine eşit, ulaşılabilir ve bütüncül yaklaşımla yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak,
 • Hasta memnuniyeti ve kaliteli sağlık hizmeti ile adımızı duyurmak.
  Hasta mahremiyetini ve güvenliğini sonsuz korumak,
 • Hastalarımızın kendilerini güvende hissedecekleri ve memnuniyet duyacakları bir kuruluş olmak.
 • Türkiye ve uluslararası her kesimden hastaya, son teknolojik uygulamaları deneyimli kadrosuyla, etik değerler doğrultusunda hizmet sunmak,
 • Uluslararası akreditasyon standartları doğrultusunda hizmet vermektir.
 • Ekip Ruhu ve Sosyal Sorumluluk
 • İnsana, Çevreye, Doğaya, Emeğe Saygı
 • Sağlıklı, Doğru ve Etkili İletişim
 • Gelişim ve Değişime Uyum
 • Profesyonel, Kesintisiz, Etkin, Verimli ve Sürekli Hizmet Sağlamak
 • Güvenilir, Adil ve Hakkaniyetli Sağlık Hizmeti Sunmak
 • Bilimsel ve Akılcı Hizmet Vermek
 • Mahremiyet ve Gizliliğe Önem Vermek

CHECK UP NEDİR?

Düzenli görüştüğünüz bir doktorunuzun olması ve aynı hastanede yıllık olarak check up yaptırmanın pek çok faydası vardır.

Önleyici hekimlik, tıbbın önemli bir alanıdır ve bu sayede bir hastalık veya durum ilerlemeden teşhis edilebilir ve tedaviye başlanabilir.

Reyap Sağlık Grubu
Reyap Sağlık Grubu

Erken teşhis, sağlığınız bozulmadan tedavi edilmeyi sağladığı için genel sağlığınızı iyileştirirken aynı zamanda sağlık harcamalarından da tasarruf etmenizi sağlar.
Check Up; genel bir sağlık taramasıdır. Yaş, çevresel etkenler ve genetik geçiş nedeniyle ortaya çıkan birçok hastalığın erken tanısı için Check Up yaptırmak son derece önemlidir. Reyap Hastanesi Bodrum

NEDEN CHECK UP YAPTIRMALISINIZ?

Hiçbir belirti vermeden gelişebilen, hayatı tehdit eden, tedavisi yıpratıcı olan birçok hastalık, hemen her yaşta ortaya çıkabilir.

Bu hastalıkları erken dönemlerinde tespit edebilmek, Check Up sayesinde mümkündür. Erken teşhis, tedavinin ilk adımıdır.

CHECK UP KİMLERE VE NE SIKLIKLA UYGULANMALIDIR?

Genel sağlık kontrolü olan Check Up’ın hiçbir şikâyeti ve hastalığı olmayan tüm kişilere yılda en az bir defa düzenli olarak yapılması önerilir.

Belirli hastalıklara genetik yatkınlığı olan kişilerin Check Up yapma sıklığı değişebilir.
Hamilelerin ve mevcut sağlık sorunları olan hastaların araştırma amaçlı Check Up yapmaları önerilmez.

CHECK UP İÇERİĞİ

Standart Check Up paketlerimiz belirli yaş dönemlerine, ailesel geçişli hastalık riskine ve kişinin hayat tarzına bağlı olarak oluşturulmuştur.

Ayrıca, ilgili muayenelerin ve gerekli görülen testlerin tespiti ile kişiye özel Check Up paketleri de hazırlanabilir.

CHECK UP UYGULAMASI NE KADAR SÜREDE GERÇEKLEŞİR?

Reyap Hastanelerinde, alanında eğitimli Check Up danışmanlarımız, tüm aşamalarda size refakat eder.

Refakatçiniz eşliğinde yapılacak işlemleriniz için, tercih ettiğiniz paketin kapsamına bağlı olarak, 2 ile 8 saat arasında zaman ayırmanız gerekmektedir.

CHECK UP RANDEVUNUZA GELİRKEN…

Daha önce yapılmış test ve diğer tetkik sonuçlarını beraberinizde getiriniz.

Randevu günü olası fiziksel aktivite gerektirecek testler için rahat kıyafet ve ayakkabı ile geliniz.

Randevu günü en az 10-12 saat süreli aç geliniz (Akşam saat 21:00’den sonra yemek yemeyiniz, saat 24:00’ten sonra su içmeyiniz).

Check Up sonuçlarınızı etkileyebilecek detaylara dikkat ediniz. Bayanlar için menstruasyon (regl) dönemi Check Up için uygun değildir. Reyap Hastanesi Bodrum

Herhangi bir vitamin, mineral desteği kullanmamalı, kullanılıyorsa mutlaka belirtiniz.
Brokoli, turp gibi çok enerjili yiyecekler tüketmeyiniz.

Randevu günü öncesi alkol almayınız.

Related Articles

SON YAZILAR