19.9 C
Bodrum
Cumartesi, Eylül 30, 2023
spot_img

Obezite Tedavisi Bodrum

Obezite Tedavisi Bodrum

Obezite Tedavisi Bodrum

Bodrum’da Her şey dahil kilo verme Programı.

Obezite Tedavisi Bodrum
Obezite Tedavisi Bodrum

Pandemi Sırasında Herkesin Güvenliği İçin Doçent Dr. Murat Urkan sağlığınızı ve güvenliğinizi önemsiyor!

Hastalarımızın obezite ameliyatlarını COVID-19 bulaşma riskini en aza indirmek için aşağıda sıkı güvenlik önlemleri uygulayan Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan Pandemi olarak listelenen klinik ve hastanelerde geçirmelerini sağlıyoruz.

Obezitenin acı çekmesi gereken bir kader değil, tedavi edilebilir bir hastalık olduğunu kabul etmemizin zamanı geldi. Obezite ve obezite ile ilişkili komorbiditeler hayatınızı önemli ölçüde riske sokar ve benlik saygınızı ve kendinizi algılama şeklinizi olumsuz etkiler. Ancak bilin ki cildinizde rahat hissetmek, aynadaki yansımanızla uyum içinde olmak ve ideal kilonuza ulaşmak, ulaşamayacağınız hedefler değildir. BODRUM’da Tüp Mide Ameliyatı ile hayatınızın sağlıklı ve zinde bir sayfayı açmanız mümkün.

Dikey Tüp Mide Ameliyatı olarak da bilinen Tüp Mide Cerrahisi, yiyecek porsiyonlarınızı kısıtlamak için midenizin yaklaşık %75’inin çıkarıldığı laparoskopik bir obezite cerrahisidir. İşlem sırasında midenize kılavuz ve ölçüm cihazı olarak kullanılan esnek bir tüp yerleştirilerek boyutunun büyük ölçüde küçültülmesi ve kalan kısımların zımbalanarak dikey tüp şeklinde (veya muz şeklinde mide) bir manşon oluşturulması sağlanır.

Obezite Tedavisi Bodrum
Obezite Tedavisi Bodrum

Tüp mide ameliyatı sırasında açlık hormonu ghrelin de ortadan kalktığı için daha uzun süre tok hissedecek, daha az aç hissedecek ve etkili bir hızlı kilo kaybı yaşayacaksınız. Obezite Tedavisi Bodrum


Obezite Tedavisi Bodrum

Modern tesisimizde profesyonel uzmanlarımızla Obezite Tedavisi Bodrum, en uygun fiyat.

WhatsApp & Phone : ‪+90 546 115 15 90


Obezite Tedavisi Bodrum

Acıbadem Bodrum Hastanesi, Genel Cerrahi Kliniği, Bodrum Muğla, Türkiye

Obezite Tedavisi Bodrum
Obezite Tedavisi Bodrum

ORCID-ID: https://orcid.org/0000-0002-3191-4724

1980 yılında Konya’da doğan Doç. Dr Murat URKAN, ilk ve orta öğrenimini Konya’da tamaladıktan sonra, lise öğrenimini Bursa Işıklar Askeri Lisesi’nde tamamladı.

1998 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Askeri Tıp Fakültesine başladı.

2004 yılında bu fakülteden tıp doktoru olarak mezun oldu. 2004-2005 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi bünyesinde pratisyen hekim olarak çalıştı ve üç ay süreyle Samsunda Sahra Sıhhiye Okulunda kıta hekimliği eğitimi gördü.

2005-2007 yılları arasında Hava Kuvvetleri Komutanlığı 6.ncı Ana Jet Üssünde (Balıkesir/Bandırma) Uçuş Tabibi olarak görev yaptı.

2007 yılında GATA Genel Cerrahi ABD’nda başladığı Genel Cerrahi uzmanlık eğitimini 2012 yılında tamamlayıp, aynı yıl Genel Cerrahi Uzmanı olarak Eskişehir Asker Hastanesine atandı. Ağustos 2014 tarihine kadar bu hastanede çalışan Doç Dr. Murat URKAN, 2014 yılı Ağustos ayında Hava Kuvvetleri Komutanlığı Lojistik Başkanlığı/Sağlık Şube Müdürlüğüne Uzman tabip olarak atandı.

2015 yılında GATA Organ ve Doku Nakli Koordinasyon Kısım Amiri olarak atandı.

2015 yılıda Türk Cerrahi Derneği Board Sınavında derece yaparak Nevin Baykent, Health and Education Foundation Surgical Training Scholarship, yurtdışı eğitimi ödülü kazanmıştır.

Doç Dr Murat Urkan; 03.11.2018-03.05.2019 tarihleri arasında, T.C Akdeniz Üniversitesi Organ Nakli Merkezi’nde 6 ay süre ile aktif görev alıp böbrek nakli yeterlilik belgesini almıştır.

Ekim 2019 tarihine kadar Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Servisinde Uzman Hekim ve Organ ve Doku Nakli Koordinatörü olarak görev yapmıştır.

Doç Dr. Murat URKAN Kasım 2019 tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine atandı.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi çatısı altında Mart 2020 tarihinde Doçent ünvanını almaya hak kazandı.

Yine aynı kurumda Şubat 2021 tarihinde Böbrek Nakil Merkezi Ruhsatı alan Doç Dr Murat URKAN Mart 2022 tarihine kadar Böbrek Nakli Sorumlu Uzmanı olarak görev yaptı.

Bu dönemde kadavra ve Canlıdan böbrek nakilleri gerçekleştirdi. 2021 yılında Türk Kolon Rektum Cerrahi Derneği tarafından board (yeterlilik) belgesi ile sertifiye edildi. İleri derece laparaskopik cerrahi eğitimi bulunan Doç Dr Murat URKAN çok sayıda laparoskopik operasyon (kolon rektum kanseri, hepatobilier hastalıklar, obezite cerrahisi vb) gerçekleştirmiştir.

Ulusal ve Uluslar arası birçok yayına katkısı olmuş kitap bölüm yazarlığı, bilimsel toplantılarda konuşmacı olarak yer almıştır.

Mart 2022 tarihinde bulunduğu kurumdan ayrılan Doç Dr Murat URKAN 29 Mart 2022 tarihinden itibaren Acıbadem Bodrum Hastanesinde çalışmaya başladı.

Evli olan Doç Dr Murat URKAN iki kız çocuğuna sahiptir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.


Danışma

Hayatınızdaki önemli değişiklikleri ortaya çıkaran sizin kararlılığınızdır. Güvenli ve hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacak obezite tedavisi seçeneklerini görüşmek için bizimle iletişime geçin.


Planlama

Daha sağlıklı bir yaşam sürmeye karar verdiğinizde, önünüzdeki her adımın rahatınızı sağlamak için eksiksiz bir şekilde planlandığından emin olmak için seyahat programınızı düzenliyoruz.


VIP Havaalanı Transferleri

Her zaman yanınızdayız. Bodrum’a varır varmaz, ekibimiz VIP lüks minivan filomuzla havalimanından alma ve yerel ulaşım ile ilgili tüm konularla ilgilenecektir.

Konaklama

Memnuniyetiniz ve rahatınız her şeyden önce gelir. Hem Bodrum’un kalbinde yer alan kendi otellerimizde hem de anlaşmalı olduğumuz diğer kaliteli otellerde ayrıcalıklı konaklama imkanları sunuyoruz.


Bodrum Gezi Turları

Son derece çekiciliği ve büyüleyici harikaları ile Türkiye, size en eşsiz ve unutulmaz manzaralardan birini sunuyor ve rehberli turlar ve çeviri hizmetleri sağlayarak tüm bunların unutulmaz tadına varmanıza yardımcı oluyoruz.


Ameliyat Sonrası Bakım

İşleminizin sonuçlarını ömür boyu korumanın çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, sağladığımız,


Obezite Tedavisi Bodrum

Modern tesisimizde profesyonel uzmanlarımızla Obezite Tedavisi Bodrum, en uygun fiyat.

WhatsApp & Phone : ‪+90 506 966 55 15‬

BODRUM

SON YAZILAR