12 C
Bodrum
Cuma, Aralık 9, 2022
spot_img

İnter Tıp Merkezi Bodrum

İnter Tıp Merkezi Bodrum

İnter Tıp Merkezi Bodrum, sağlığınız için hizmetinizde… SGK anlaşmalı sağlık kuruluşu Bodrum’da

İnter Tıp Merkezi Bodrum Hoş geldiniz. Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmak.

İnter Tıp Merkezi Bodrum
İnter Tıp Merkezi Bodrum

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak


İnter Tıp Merkezi Bodrum


Dürüstlük, Liderlik, Takım çalışması, Hasta ve çalışan memnuniyeti, Mükemmellik

ANKA AMBULANS

Acil Servis imizde her türlü hastaya ilk müdahale, ve acil hastalıkların tedavisi yapılabilmektedir. İnter Tıp Merkezi Bodrum

UZMAN DOKTORLAR

Deneyimli ve uzman doktorlarımız ile sağlığınız için hizmet vermekteyiz.

CERRAHİ OPERASYON

Uzman Anestezi ve Operatör doktorlarımızla, steril ortamda ameliyatlarımız gerçekleştirilmektedir.

POLİKLİNİKLER

9 Farklı sağlık branşı ile polikliniklerimiz hizmetinizdedir.

RADYOLOJİ

Tıp Merkezimizde yüksek teknoloji ürünü en gelişmiş radyolojik cihazlara sahip olup, hasta ve doktorların tanı ve tedavi amaçlı tüm taleplerini karşılayabilecek teknik donanıma ve tecrübeli doktor kadrosuna sahiptir.

BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ (BT) BODRUM İnter Tıp Merkezi Bodrum
BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ (BT) BODRUM İnter Tıp Merkezi Bodrum

LABORATUAR

İnter Tıp Merkezi Biyokimya Laboratuvarı olarak başlıca prensibimiz hızlı, doğru ve güvenilir sonuç vermektir. Bunun için var gücümüz ve tüm imkanlarımızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bodrum Tıbbi Laboratuvar İnter Tıp Merkezi Bodrum
Bodrum Tıbbi Laboratuvar İnter Tıp Merkezi Bodrum

POLİKLİNİKLER


Ortopedi Ve Travmatoloji

Op.Dr. Murat BOZLAR Ortopedi ve Travmataoloji Uzmanı

Eğitim : Antalya Akdeniz Üniversitesi – Tıp Fakültesi, Şanlıurfa Harran Üniversitesi – Uzmanlık

Op.Dr. Murat BOZLAR Ortopedi ve Travmataoloji Uzmanı
Op.Dr. Murat BOZLAR Ortopedi ve Travmataoloji Uzmanı

İş Deneyimi

ŞANLIURFA EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ, KADIKÖY FERİHAN LAÇİN HASTANESİ, YALOVA ATAKENT HASTANESİ, ÖZEL BODRUM HASTANESİ, ÖZEL İNTER TIP MERKEZİ, Bodrum – MUĞLA

Üyelik ; MUĞLA TABİBLER ODASI, MÜSİAD

Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü, kas-iskelet sistemindeki doğumsal ve edinsel hastalıkları hastanemizde yer alan tüm bölümlerle dayanışma ve işbirliği içinde inceleyen, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak teşhis eden, hastalara en uygun medikal ve cerrahi tedaviyi bilimsel düzeyde planlayarak uygulamaktadır.

Hastalar, tedavi planları ile ilgili olarak uzman doktorlarımız tarafından tüm ayrıntılarıyla bilgilendirilmektedir. Ortopedi ve Travmatoloji, teknoloji ve bilimsel ilerlemelerin ışığında en hızlı gelişen, değişen ve hatta kapsamı artan dalların başında gelmektedir.

 • Artroplasti cerrahisi (eklem protezleri)
 • Spor travmatolojisi
 • Boy uzatma ve bacak eşitsizlikleri
 • Çocuk ortopedi ve travmatolojisi
 • El cerrahisi ve mikrocerrahi
 • Diz cerrahisi ve artroskopik cerrahi
 • Omuz ve dirsek cerrahisi
 • Ortopedik onkoloji
 • Ayak ve ayak bileği cerrahisi
 • Kemik İltihapları (Osteomyelit) tedavisi

İç Hastalıkları


Genel Cerrahi

Op.Dr.Erdal Kaleli Genel Cerrahi Uzmanı

Eğitim : Ankara Üniversitesi – Tıp Fakültesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi – Uzmanlık

Op.Dr.Erdal Kaleli Genel Cerrahi Uzmanı
Op.Dr.Erdal Kaleli
Genel Cerrahi Uzmanı

Uzmanlık : Genel Cerrahi Uzmanı

İş Deneyimi : ÖZEL İNTER TIP MERKEZİ, Bodrum-MUĞLA

Üyelik ; MUĞLA TABİBLER ODASI

Tıbbın en önemli ve geniş kapsamlı alanlarından biri olan genel cerrahi; ilgi alanına giren organların hastalıkları ve farklı tedavileri, bu alanlarda hızla gelişen teknoloji ve cerrahi teknik uygulamalarının da gelişmelere bağlı olarak çeşitliliğinin artması ile yerini yavaş yavaş özel cerrahiye bırakmaktadır.

Kapalı Safra Kesesi Ameliyatı
Guatr
Meme Cerrahisi
Kası-Göbek Fıtıkları
Kıl Dönmesi
Cilt Problemleri
Endoskopi
Kolonoskopi
Mide-Bağırsak Ameliyatları
Fistül


Kadın Hastalıkları ve Doğum


TIBBİ BİRİMLER


Acil Servis

Acil Servisimizde müşahade odalarımız kısa süreli tedavi gerektiren hastalarımızın titiz ve etkin takibine olanak sağlamaktadır. Hekim, hemşire,yardımcı sağlık personeli ve modern teknik donanımı ile İnter Tıp Merkezi Acil Servisi her türlü acil problemde hastalarımıza anında, etkili ve güvenli hizmeti bilimin ışığında sunmaktadır.

Acil Servis İnter Tıp Merkezi Bodrum
Acil Servis İnter Tıp Merkezi Bodrum

Gündüz tıp merkezimizde mevcut tüm branşlar tarafından desteklenen acil servis, gece de Acil Hekimi ile hizmet vermektedir. Multidisipliner anlayışla hizmet veren acil servis bölümünde gerektiğinde diğer uzmanlık dallarındaki hekimlerimiz çok kısa sürede acil servisimize ulaşmaktadırlar.

Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil serviste, müşahede odalarında, hastaların ilk tedavi ve gözlemleri yapılmaktadır. Ayrıca girişim odaları ve diğer teknik donanımlı odalarda ilk müdahaleler ve tetkikler zaman kaybetmeden yapılabilmektedir.


Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Yaşamsal fonksiyonlarda bir değişiklik olmaksızın geçici bilinç kaybı ve refleks aktivitede azalma hali genel anestezi olarak adlandırılmaktadır.

Vücudumuz beyin ve omuriliğimizle bağlantılı milyonlarca sinir hücrelerinden ve ağlarından oluşmuş mükemmel bir iletişim şebekesine sahiptir. Bu şebeke sayesinde ağrılı uyaranlar beyne iletilir ve acı duyulur. Acı ileten sinir yolları üzerinde iletimin değişik seviyelerde engellenmesi anestezi oluşturmaktadır.

Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Güvenli anestezi uygulayabilmenin ilk şartı her hasta için kendisine uygun bir anestezi planı yapmaktır. Bu planın yapılabilmesi için önce hastanın tıbbı durumu anestezi uzmanı tarafından ortaya koyulmalıdır. Ameliyat veya lokal girişim kararı verilen hastalarımızın anestezi muayenesi, tıp eğitimi üzerine anestezi ve reanimasyon uzmanlığı eğitimi yapmış olan hekimlerimiz tarafından yapılır.

Hastanın özellikle yaşamsal işlevleri kontrol edilir, tıbbı geçmişi değerlendirilir, gerekirse bazı laboratuvar incelemeleri yapılır. Hastanın şikâyetleri ve hastalıkları, kullandığı ilaçlar göz önüne alınarak gerekli ise solunum, kalp hastalıkları vb. durumlarda konsültasyon yapılır.

Bu işlemlerden sonra anestezi uzmanı ameliyatı yapacak cerrah ile görüşerek hasta için en uygun ve en güvenli anestezi yöntemini belirler. Ameliyat bitimini takiben anestezi uzmanı gözetiminde hasta uyandırılır ve uyanma odasına alınır.

Hasta burada ısıtılır, ağrısı dindirilir, bulantı ve kusmaya karşı önlemler alınarak, konforlu bir şekilde odasına gönderilir.

Anestezi Türleri

Lokal, bölgesel ve genel anestezi şeklinde adlandırılır. Uygulanacak anestezi türüne, anestezi uzmanı, cerrahin ve hastanın görüşlerini alarak karar verir.

Lokal Anestezi: Küçük ameliyatlarda ameliyat bölgesinin yakın çevresine iletimi engelleyen ilaçların verilmesi ile oluşan anestezidir. Hasta uyanıktır.

Bölgesel Anestezi: Vücudun daha geniş bölgeleri, örneğin belden aşağı veya bir yarısında anestezi oluşturmaya denir. Bunun için ilaç omuriliğe veya omuriliğe varmadan geniş bir sinir grubunun oluşturduğu bağlantı yerleri üzerine verilir. Bu anestezi türünde hasta uyanıktır ancak hastanın sıkıntısını gidermek için bazı sakinleştirici ilaçlar verilebilir.

Genel Anestezi: Hastanın uyutularak ağrı duyusunun beyin düzeyinde engellenmesidir.


Beslenme ve Diyetetik

Dyt.Fulden YÜREK Beslenme Uzmanı

Dyt.Fulden YÜREK Beslenme Uzmanı
Dyt.Fulden YÜREK Beslenme Uzmanı İnter Tıp Merkezi Bodrum

Eğitim : KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi – Beslenme ve Diyetetik

Uzmanlık : Diyetisyen

İş Deneyimi : Hacettepe Üniversite Hastanesi, Ankara Üniversite Hastaneleri, Bodrum Devlet Hastanesi, ÖZEL İNTER TIP MERKEZİ, Bodrum-MUĞLA

Üyelik : MUĞLA TABİBLER ODASI, DİYETİSYEN DÜNYASI

Diyet yapmak sadece öğünleri düzenli beslenme programına sokmak demek değildir. Yalnızca sağlıklı beslenerek vücut şekle sokulmamaktadır. Diyetisyen olarak, sizlere vücudunuzu nasıl forma sokabileceğiniz hakkında önemli ipuçları vermekteyiz.

Hastalıklarda Beslenme Tedavisi
Diyabette Beslenme Tedavisi
Sporcu Beslenmesi
Kilo Kontrolü
Gebe Beslenmesi
Çocuk obezitesi
Çocuk Beslenmesi
Besin İntölerans Testi-Gıda Testi
Obezite Tedavisi
Anoreksiya(Aşırı Zayıflık) Beslenmesi


Radyoloji

Tıp Merkezimizde yüksek teknoloji ürünü en gelişmiş radyolojik cihazlara sahip olup tüm diagnostik ve girişimsel radyolojik işlemler yapılmaktadır. Radyoloji departmanı, hasta ve doktorların tanı ve tedavi amaçlı tüm taleplerini karşılayabilecek teknik donanıma ve tecrübeli doktor kadrosuna sahiptir. Personel işlemler sırasında hastaların rahat etmesini sağlama konusunda maksimum özeni göstermektedir.


İnter Tıp Merkezi Bodrum


Radyologlar genel radyoloji, bilgisayarlı tomografi, panoramik röntgen, ultrasonografi, renkli Doppler ultrasonografi, gibi sadece diagnostik işlemleri değil ayrıca terapötik girişimsel işlemleri de yapabilecek bilgi ve deneyime sahiptir. Haftanın 7 günü, 24 saat hasta ve doktorlara hizmet veren departmanda raporlar hemen hazırlanarak tanı ve tedavi süreci hızlandırılmaktadır.

ULTRASONOGRAFİ (US) VE DOPPLER ULTRASONOGRAFİ

Karın, pelvik, böbrek, tiroid, toraks, meme, kalça, göz ve kranial ultrasonografi gibi tüm ultrasonografik incelemeler yapılmaktadır. Ayrıca transrektal US, transvajinal US ve intraoperatif US verilen hizmetler arasındadır. Bu tetkiklere ilave olarak ultrason eşliğinde ince iğne aspirasyonu ve biyopsiler, sıvı aspirasyonları, kateter drenaj işlemleri yapılmaktadır.

ULTRASONOGRAFİ (US) VE DOPPLER ULTRASONOGRAFİ Bodrum
ULTRASONOGRAFİ (US) VE DOPPLER ULTRASONOGRAFİ Bodrum

Vasküler yapılar ve kan akımı renkli Doppler ultrason ile ayrıntılı olarak değerlendirilebilmektedir. Üst ve alt ekstremite artelyal ve venöz sistem renkli Doppler ultrason, portal Doppler, karotis ve vertebral arter Doppler, orbital ve skrotal Doppler, jinekolojik ve obstetrik Doppler, renal arter Doppler ve graft değerlendirmesi yapılan incelemelerdendir. Bu incelemeler, konusunda oldukça deneyimli doktorlar tarafından yapılmaktadır.

Koşulsuz hasta memnuniyeti departmanın ana ilkelerinden olup tetkik için başvuran hastalar aynı gün içinde randevu alabilmekte ve randevu bekleme süresi mümkün olduğu kadar kısa tutulmaktadır.

BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ (BT)

BT bedenin herhangi bir bölümünün ayrıntılı kesitsel görüntüsünü oluşturabilmekte olup yumuşak doku hastalıklarından kırıklara kadar birçok hastalığın tanısında kullanılabilmektedir. Direkt grafi ve ultrasonografi gibi diğer görüntüleme yöntemlerinin açığa kavuşturamadığı durumlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ (BT) BODRUM
BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ (BT) BODRUM İnter Tıp Merkezi Bodrum

Beyin, vertebra, toraks, abdomen, kemik ve pelvik yapılar gibi vücudun herhangi bir kesiminin spiral ya da sequential taraması yapılabilmektedir. Ayrıca cerrahi gereksinimi azaltmak ve lezyonların doku tanısı için BT eşliğinde biyopsi ve girişimsel işlemler de yapılmaktadır. İnter Tıp Merkezi Bodrum


Laboratuvar

Bodrum Tıbbi Laboratuvar

İnter Tıp Merkezi Basit Hizmet Laboratuvarı olarak başlıca prensibimiz hızlı, doğru ve güvenilir sonuç vermektir. Bunun için var gücümüz ve tüm imkanlarımızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bodrum Tıbbi Laboratuar
Bodrum Tıbbi Laboratuvar

Tıpta yaşanan bu baş döndürücü gelişmelerin önemli bir kısmı, klinik laboratuvar alanında meydana gelmiş ve günümüzde” Kanıta Dayalı Tıp” kavramının doğmasına neden olmuştur.

Buna göre, bir hastalığın tanısı ve tedavisinin izlenmesinde, klinik verilerin yanı sıra objektif laboratuvar verilerinin de destekleyici ve doğrulayıcı olarak, sistematik bir biçimde kullanılması söz konusudur.

Bodrum Tıbbi Laboratuvar
Bodrum Tıbbi Laboratuvar

Gelişmiş ülkelerde en iyi örneklerini gördüğümüz tıbbi uygulamalarda, yetenek ve olanakları artmış laboratuvarın, bilgili ve gelişmeleri iyi takip eden klinisyen ve bilinçli hasta ile oluşturduğu dinamik hizmet üçgeni sayesinde, kaliteli, anlamlı ve olabildiğince maliyet-etkin bir sağlık hizmeti verilmektedir.

Laboratuvarımız, 24 saat/7 gün aralıksız hizmet verilmektedir.

Laboratuvarımızda, alanında deneyim sahibi teknikerler ile hemşireler görev yapmaktadır.

Yaş, cinsiyet, risk faktörü ve doktor önerilerine göre check-up (dönemsel sağlık kontrolleri (check-up) yapılmaktadır.


Yatan Hasta Servisi

Odalarımızda Mini Buzdolabı, LCD TV, Kablosuz İnternet, Ayarlanabilir hasta yatakları ve Refakatçi yatakları gibi sizi ve refakatçinizi rahat ettirebilecek her türlü unsur bulunmaktadır.

İnter Tıp Merkezi Bodrum Yatan Hasta Servisi
İnter Tıp Merkezi Bodrum Yatan Hasta Servisi

Hasta yatak başlarında 7/24 Hemşire Çağrı Butonu ve ayrıca banyo bölümünde ihtiyaç anında Acil Çağrı Butonları bulunmaktadır. Herhangi bir sorun olduğunda bu butonları kullanarak hemşirelerimize ulaşabilirsiniz

Tuvalet ve banyolarımızda 24 saat kesintisiz sıcak su imkanı bulacaksınız…Hijyenik şartlarda tutulan tuvalet –banyolarımız sağlıklı kullanıma uygun ve istenildiği zaman temizlik gerçekleştiren ekibimizle sizi misafir etmek için tasarlandı.


INTERNATIONAL PATIENT – ULUSLARARASI HASTA

Yabancı Hasta Departmanı

Bodrum Özel İnter Tıp Merkezi Yabancı Hasta Departmanının temel amacı hastanemize gelen kişilerin kaliteli bir hizmet almalarını sağlamak ve onlara memnuniyetlerini sağlamaktır.

İnter Tıp Merkezi bünyesinde bir asistan ekip olarak hedefimiz hastalarımızın, onların aile ve yakınlarının aldıkları hizmet esnası ve sonrasında daha mutlu, huzurlu ve güvende olmalarıdır. İnter Tıp Merkezi Bodrum

Asistan ekibimizin her bir üyesi sürekli olarak hastalarımız için daha pozitif ve güven duydukları ortam yaratma heyecanı içerisindeler.

En üst seviyede memnuniyet sağlayabilmek adına, bizler sürekli olarak hastalarımıza sağladığımız hizmetin detaylarını gözden geçiriyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Doktorlar, yöneticiler ve diğer çalışanlar ile sahip olduğumuz iletişim hasta emniyeti ve kalitesi üzerine odaklanıp, memnun eden neticeler almamızı sağlıyor.

Hasta memnuniyetini sağlamakta ki anahtar komünikasyondur ve iletişimdir. Özel İnter Tıp Merkezi Yabancı Hasta Departmanı olarak bizler hastalarımızın duygu, düşünce ve endişelerini önemsiyor, taleplerini dikkate alıyoruz.

Onların hem vücut hem de sözlü dillerinden anlıyor ve ne konuştuğumuzdan daha çok nasıl iletişime geçtiğimizin mühim olduğunu biliyoruz. Hastalarımızın önemsendiklerini ve anlaşıldıklarını bilmeleri bizler için önemli.

Kaliteli Hizmet Anlayışı İçerisinde Bizlerin Amacı;

 • Güven ve Emniyet Kültürünü Sağlamak
 • Hastanın sağlık ve bakım ihtiyaçlarını hastanemiz ve doktorlarımız imkanlarınca karşılamak hasta bakımından sorumlu herkesle olan iletişim kalitesini artırmak ve bilgi transferini sağlamak.
 • Hastalarımızın baştan sona memnun kaldıkları bir hastane tecrübesi edinmelerini sağlamak.
 • Hasta memnuniyeti ve huzuru Bodrum Özel İnter Tıp Merkezi vizyonunun önemli bir parçasıdır. Bodrum İnter Tıp Merkezi, Yabancı Hasta Departmanı olarak hastalarımıza mümkün olan en iyi hizmeti vermeye kararlılıkla devam edeceğiz.
 • Uluslararası Hasta Hizmetleri Departmanı, deneyimli ekibi ile yurtdışı hastaları ve hasta yakınları için kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

FOR YOUR QUESTIONS AND RECOMMENDATIONS


9 Poliklinik
11 Hasta Yatağı
17 Uzman Doktor
2 Ambulans


Check-Up İnter Tıp Merkezi Bodrum

Neden Check-Up Yaptırmalısınız?

Modern Tıp’ta amaç, hastalık ortaya çıkmadan önce gerekli önlemler alarak, kişinin sağlıklı kalmasını sağlamaktır. Çünkü hastalık ortaya çıktıktan sonra hem tedavisi çok daha pahalı olmakta, hem de sağlık artık bir kez bozulmuş olmaktadır.

Check-Up İnter Tıp Merkezi Bodrum
Check-Up İnter Tıp Merkezi Bodrum

Çağımızın hastalıkları olan koroner arter hastalıkları, kanser, hipertansiyon ve pek çok diğer hastalıkta erken ve doğru tanı, hem yaşam süresi, hemde kalitesi açısından son derece büyük önem taşımaktadır. Ayrıca hiçbir belirti vermeden ve hastada hiçbir şikayete neden olmadan yıllarca sinsice seyreden, öte yandan beyin, kalp, böbrekler gibi hayati organlara da zarar veren hipertansiyon ve diyabet gibi hastalıklarda da yine erken dönem tanının ve düzenli tedavinin önemi büyüktür.

Check-up kimlere ne sıklıkta uygulanmalıdır?

Check-up’ın, bir başka deyimle genel sağlık kontrolünün, hiçbir şikayet ve hastalığı olmayan tüm kişilere en az yılda bir, düzenli olarak yapılması önerilir. Ailesel risk faktörlerine (Kanser, Koroner Arter hast. Vb) göre önerilen uygulama tekrar süresi değişebilir.

Hamilelerde ve mevcut sağlık sorunları olan hastalarda araştırma amaçlı uygulanması önerilmez

Check-up randevunuza gelirken;

Daha önce yapılmış test ve diğer tetkik sonuçlarını beraberinizde getirin.
Randevu günü olası fiziksel aktivite gerektirecek testler için rahat kıyafet ve ayakkabı ile gelin
Randevu günü en az 10-12 saat aç gelin.( Bu arada yalnızca su içebilirsiniz.)

Sonuçlarınızı etkileyebilecek detaylara dikkat edin!

Bayanlar için; Mensturasyon (Regl) döneminizin olmamasına,
Herhangi bir vitamin mineral desteği kullanmamanıza, kullanıyor ise belirtmenize,
Randevu günü öncesi alkol kullanmamanıza dikkat edin.


İnter Tıp Merkezi Bodrum


Bodrum Hastane
Adres: Gümbet, Sadi Irmak Cd. No:17, 48400 Bodrum/Muğla
Saatler: 24 saat açık
Telefon: (0252) 319 48 00


Related Articles

SON YAZILAR