27.6 C
Bodrum
Perşembe, Temmuz 25, 2024

By Eskici Bodrum Restaurant Bar

By Eskici Bodrum Restaurant Bar

Bodrum’un karakteristik caddelerinden biri olan “Barlar Sokağı” olarak bilinen Cumhuriyet Caddesi 82 Numara’da hizmet veren By Eskici, Konumu, tarihi geçmişi ve konseptiyle bir bütün olarak Bodrum’a değer katıyor.

By Eskici Bodrum Restaurant Bar
By Eskici Bodrum Restaurant Bar

Türk Edebiyat dünyasına kazandırdığı eserler ile hem Bodrum, hem de Türkiye’nin önemli edebiyatçılardan biri olan Cevat Şakir’in şiirlerini yazdığı, geçmişte “Balıkçının Pansiyonu” olarak bilinen tarihi binada hizmete açılan By Eskici Bodrum, taş fırınında odun ateşiyle pişen pizza ve İtalyan mutfağından çok özel atıştırmalık tatları eşsiz manzarasıyla buluşturarak, misafirlerinin beş duyusuna hitap etmeyi başaran nadir mekânlar arasında yer alıyor.

By Eskici Bodrum Restaurant Bar
By Eskici Bodrum Restaurant Bar

Butik bir kokteyl bar anlayışıyla hizmet veren By Eskici, barda deneyimli ekibiyle uluslararası tüm kokteyllerin yanı sıra, misafirlerinin kendi ağız tadını tarif ederek oluşturduğu kişiye özel kokteyllerle de koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir.

By Eskici Bodrum Restaurant Bar
By Eskici Bodrum Restaurant Bar

By Eskici, ister keyifle kitap okuyacağınız, ister gönlünüzce eğlenebileceğiniz ve hatta küçük iş toplantılarınızı keyife çevirebileceğiniz özel alanlardan oluşmaktadır.

By Eskici’ye adını veren en önemli özelliği ise müzikleri. 45’liklerden günümüze uzanan nostaljik bir arşiv ile yılın 12 ayı, Bodrum’a müzikal bir zaman yolculuğu yaşatan mekanda çalan her şarkı, özenle seçilerek, dinleyicisiyle buluşur. Kısacası By Eskici’de duyduğunuzda eşlik etmeyi isteyeceğiniz yerli-yabancı müzikleri ile geçmişte aldığınız bir kokuyu, damağınızda kalan bir tadı, bugünün anıları olarak yeniden yazacak.

Futbol düşkünlerinin de buluşma noktası haline gelen By Eskici, maç yayınlarını izlemek isteyenlere de eşsiz lezzetleri ile dev ekran keyfini yaşatıyor.

Barından çıkan kokteylleri eşliğinde gündüz bistro pub olarak, gece ise konsept DJ partileri ve canlı performanslarıyla 12 ay boyunca Bodrum’u yaşamak isteyen herkesin tercihi olan By Eskici, hafta içi 11.00 – 01.00, hafta sonları ise 11.00 – 04.00 saatlerinde hizmet veriyor.

ADRES
Çarşı Mah. Cumhurriyet Cad. No: 86/1 48400 Bodrum, Muğla

İLETİŞİM
0532 343 84 14

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

BODRUM

SON YAZILAR