19 C
Bodrum
Salı, Aralık 5, 2023

Bodrum Medikal Firmaları

Bodrum Medikal Firmaları

Bodrum Medikal; Tıbbi bakım, sağlığın korunması ve sağlığın iyileştirilmesi için tüm yapılan uygulamalar, bu uygulamalarda kullanılan ekipmanlar olarak bilinir. Aslında medikal, temelde insan sağlığı sorunlarını anlamak ve korumak için gerçekleştirilen tüm uygulamaları ifade eder.

Hair Transplant Bodrum – Hair Transplant Turkey – Beard Transplant Turkey – Aesthetic Bodrum

Dış destek duyan ve bazı ihtiyaçlarını gerçekleştiremeyecek kadar zorluk çeken hastalara sağlık sektöründe birçok yarar sağlayan malzemeler geliştirilir. İşte bu bağlamda sağlığı korumak ve düzenlemek amaçlı tercih edilen bu malzemeler medikal ürün denir.

Bodrum Medikal Firmaları
Bodrum Medikal Firmaları

Medikal Ürünler

Ateş Ölçer, Hasta Bezleri ve Temizliği. Burun Aspiratörü, Ecza & Malzeme Dolabı, yara Bandı, Sıcak Su Torbası, Pamuklar., İlaç Saklama & Taşıma Çantası


Bodrum Medikal Firmaları


Maya Medical

Bodrum Medikal Firmaları
Hizmet seçenekleri: Mağazadan teslim alma

Maya Medical (Filiz Kulaklı)
2004 yılında Hem. Filiz Kulaklı tarafından Bodrum’da kurulmuş ve ilçenin önde gelen tıbbi malzeme firması olarak sektöründe yerini almıştır.

Maya Medical Care ortopedik destekler, ortopedik ve anatomik ayakkabı/terlikler, varis çorapları, ayak destek ve bakım ürünleri, sağlık bakım ürünleri, hasta bezleri, revir ve muayenehane demirbaşları, ilk yardım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, dezenfektanlar, şeker, alkol, INR, tansiyon, oksijen, kilo, idrar ölçüm cihazları, ameliyat iplikleri, kolostomi ürostomi ürünleri, idrar sondaları vb. genel tıbbi sarf ürünlerinin toptan/perakende satışını ve bazı medikal cihazların kiralamasını yapmaktadır. Bunları yaparken; Bodrum Medikal Firmaları

Ayset, B.Braun, Biofix, Canped, Case, Coloplast, Cyberg, Doğsan, Elmaslar, Erka, Gehwol, Hartmann, Herdegen, Joly, Evony, Kifidis, Kimpa, Mediortho, Mediven, Microlife, Minion, Neo-G, Octamed, Orthocare, Roll, Rossmax, Tena, Turmed, Wollex, Varimed vb. bir çok markanın bayii ve/veya satış noktasıdır.

İşletmemiz, “önce insan” anlayışıyla ülkemizin ve Avrupa’nın önde gelen markalarının satışını yaparken, kaliteden ödün vermemeyi kendisine felsefe edinip, ortalama 50’nin üzerinde tedarikçiyle ve bölgesinde 10.000’in üzerinde kayıtlı müşterisiyle pek çok hayata pozitif katkı sağlamaktadır. Bodrum Medikal Firmaları

Adres: Yeniköy Mah, Turgut Reis Cd. No:232/C, 48400 Bodrum / Muğla

Saatler: Pazartesi – Cumartesi: 08.30 – 19.00
Pazar : Kapalı

Telefon: (0252) 316 86 29


Nil Medikal Tıbbi Sağlık Ürünleri

Bodrum Medikal Malzeme Şirketleri
Nil Medikal Nisan 2017’de kurulmuştur. Sağlık ekipmanları – medikal sektöründe faaliyet göstermektedir.

Nil Medikal en etkin iletişim ve bilgisayar teknolojileri kullanarak müşteri odaklı çalışma prensibiyle ilerlemektedir.

Yurt içi ve yurt dışı müşteri arz ve taleplerine göre ürün tedarik hizmetlerinin yanısıra danışma hizmetinde vermektedir.

Müşteri memnuniyeti için titizlikle çalışırken “SAĞLIK HERŞEYİN ÖNÜNDEDİR” sloganı ile çalışmaktadır. Hızlı bilgi ve ihtiyaca yönelik tüm talepler ivedilikle tedarik edilip müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Adres: Umurca Mahallesi Emin Anter Bulvarı No:34 / E4 Bodrum, 48400 Bodrum / Muğla
Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 19:00

Telefon: 0533 310 97 97


Özenler Medikal

Bodrum’da bir tıbbi malzeme deposu
Hizmet seçenekleri: Mağaza içinde alışveriş

Adres: Yeniköy, Türkkuyusu Mah. Elmadağ Cad, Elmadağ Cd. No:8, 48400 Bodrum/Muğla

Telefon: (0252) 313 18 58


Elektromediks Widex İşitme Cihazları

Bodrum Tıbbi Malzeme Deposu
Adres: Yokuşbaşı, Kıbrıs Şehitleri Cad. Çakır Apt. No:8 D:2, 48400 Bodrum / Muğla

Telefon: (0252) 319 33 91


Bodrum Medikal (Sağlık Ürünleri) Satış

Ortakentyahşi’de Tıbbi Malzeme Deposu
Hizmet seçenekleri: Mağaza içinde alışveriş
Adres: Ortakentyahşi, Cumhuriyet Cd. No:79/C, 48420 Bodrum / Muğla

Telefon: 0532 169 89 84


Ortakent Medikal

Ortakent Yahşi’de Tıbbi Cihaz Tedarikçisi
Adres: Ortakent Yahşi, Gölbaşı Sk. No:38, 48420 Bodrum/Muğla

Telefon: 0533 406 22 62


Çallım Medikal Bodrum Şubesi

Medikal ve Tıbbi Cihaz

Çallım Medikal Bodrum Şubesi olarak medikal cihaz ve ürünlerin satışı ve teknik servisi konusunda hizmet vermekteyiz. Bodrum medikal sektöründe yılların tecrübesi ile hizmet veren firmamız sağlığınız için ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz geniş ürün seçeneğine sahiptir.

Medikal ürünler insan sağlığı için destekleyici etkiye sahip olan ürünlerdir. İnsanların yaşadığı sağlık problemleri ile ilgili olarak uygulanan tedaviler için yardımcı ürünler arasında yer alır. Firma olarak her ihtiyaca uygun medikal ürün seçeneği sunmaktayız. Ürün seçeneklerimiz içerisinde uyku apnesi, horlama ve benzeri uyku problemleri ile ilgili olarak etkili çözüm sunan ürünler bulunmaktadır. Bu gibi problemleri yaşayan kişiler ile ilgili olarak gerekli testler yapılarak uygun sistemler tespit edilir. Daha rahat ve sağlıklı bir uyku uyumak ve çevrenizi rahatsız etmemek istiyorsanız ürün seçeneklerimize göz atabilirsiniz. Bu ürünler ile ilgili olarak testleri yapabilecek aletlerimiz ile sizlere en etkili çözümü sunmak için hizmet veriyoruz. Uyku ve solunum cihazı konusunda sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi ile şikâyetlerinizin azaldığını göreceksiniz. Firma olarak medikal cihazlar ile ilgili olarak teknik destek noktasında hizmet vermekteyiz. Bozulan ya da istediğiniz şekilde çalışmayan medikal ürünler ile ilgili olarak kesintisiz sunulan hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ürün seçeneklerimiz içerisinde medikal bileklikler, hasta yatakları, yürüteçler, hasta bezleri ve oksijen tüpleri gibi çok farklı ürünler de bulunmaktadır. Hastanede yatan hastaların ihtiyaçlarını mağazamızdan karşılayabilirsiniz.

Adres : Ortakent Mahallesi Müskebi Caddesi No: 31 F/2 Bodrum Muğla Muğla » Bodrum

Telefon : 0 (252) 358 53 55


Medikal; tıbbi bakım, sağlığın korunması ve sağlığın iyileştirilmesi için tüm yapılan uygulamalar, bu uygulamalarda kullanılan ekipmanlar olarak bilinir.

Aslında medikal, temelde insan sağlığı sorunlarını anlamak ve korumak için gerçekleştirilen tüm uygulamaları ifade eder.

Bodrum Medikal Firmaları
Bodrum Medikal Firmaları

Bazı kaynaklarda medikal kelimesi için şifa sanatı gibi tanımlamalar kullanılmaktadır. Sektörel olarak bakıldığında tıbbı malzemeler, sağlık, kişisel bakım malzemeleri medikal ürünler kategorisine dahil olmaktadır.

Medikal ürünler, sağlık sorunlarına yönelik çözümlerin sağlanmasında ve insan sağlığı sorunlarının korunmasında ya da iyileştirilmesinde kullanılan malzemelerdir.

Bodrum Medikal Firmaları
Bodrum Medikal Firmaları

Bugün dünya çapında on binlerce tıbbi ekipman şirketinin var olmasıyla birlikte Türkiye’de yüzlerce şirket bulunmaktadır. Bu şirketler genellikle tüm teknik malzemeleri tıp kapsamında üretir ve satarlar. Şubelerin ihtiyaç duyabileceği malzemeler ve tüm malzemeleri satan tıbbi şirket çalışanları, sağladıkları malzemeleri keşfetmek, görüntülemek ve hatta satmak için uygulama alanında belirli eğitimden geçerler.

BODRUM

SON YAZILAR