Bodrum Keskin Rent A Car Oto Kiralama

210
Rent A Car Oto Kiralama
Rent A Car Oto Kiralama

Bodrum Keskin Rent A Car Oto Kiralama

Keskin Rent A Car Hizmetleri; 2006 Yılından Beri DALAMAN / İzmir / BODRUM merkez olarak hizmet vermekteyiz, ilkelerimiz siz müşterilerimize daha kaliteli, güvenli ve sorunsuz hizmet vermektir. Keskin Rent a Car Araç Kiralama Filomuzu oluştururken kiralama fiyatları en düşük olan araçlarıbulundurmaya özen gösterdik. Bunun yanında siz değerli müşterilerimizin vip oto kiralama, minibüs kiralama hizmetleri içinde ayrı bir birim oluşturduk. Ucuz oto kiralama hizmetlerimizi de bünyemize ekledik. Bu sayede Bodrumda Dalaman İzmir de en ekonomik ucuz araba kiralama hizmetini sunma hedefimizi gerçekleştirdik. Araç filomuzun model ortalaması 2018’dir. Bodrum ve Dalaman izmir ‘de en ekonomik araç kiralama hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.
7 / 24 Servis ve Hizmet
Keskin Rent A Car; bünyesinde bulundurduğu profesyonel kadrosu ile birlikte kesintisiz 7/24 yanınızda. Vip rent a car hizmetinde; gerekse ucuz araç kiralama hizmetlerinde kesintisiz müşteri desteği vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi Keskin Rent A Car güvencesine bekliyoruz.
Full Kasko
Sınırsız Kilometre
Cam – Lastik – Far Sigortası
Hırsızlık Sigortası
Havalimanı Araç Teslimi
24 Saat Yol Yardım Hizmeti
Minibüs Kiralama
Vw Transporter Carevella Diesel, Renault Trafik Diesel, Opel Vivaro Diesel, Hyundai Starex Diesel araçlarımız ve manuel veya otomatik vites seçenekleriyle sizlere hizmet vermekteyiz. Araçlarımız 9+1 ve 5+1 Vip seçenekleri de mevcuttur.
Havalimanı (Airport) Araç Kiralama ve Şehirler Arası Hizmetler
Bodrum – Dalaman Havaalanı Araç Kiralama Noktalarından Hızlı ve Güvenilir Hizmet. Bodrum – Dalaman -İzmir Şehirler Arası Kiralık Araç Hizmetleri.