27.6 C
Bodrum
Perşembe, Temmuz 25, 2024

Bodrum Alüminyum Profil Metal

Bodrum Alüminyum Profil Metal

 

Bodrum Alüminyum Profil Metal Ürünlerimiz Alüminyum Profil, Alüminyum Sistem, Alüminyum Aksesuar, Pergola, Pergola Aksesuarları, Pergola Malzemeleri, Pergola Rulman, Pergola Fitili, Blockout,Screen Kumaş, Bioklimatik Çatı, Bioklimatik Tavan, Cam Tavan, Cam Çatı, Tente, Zip, Mafsallı Tente,


İletişim Bilgileri ; Eskici Tente Branda Bodrum
Ofisimiz Bodrum Migros Karşısında
Atölyemiz İçmeler’de faaliyettedir.
Adres: Yeniköy, Turgutreis Cad. 236/B, 48400 Bodrum / Muğla

Telefon No : 0 252 316 84 34
GSM : 0 553 433 87 21


Kasetli Tente, Kol Takımı, Giyotin Cam Seti, Giyotin Cam Profilleri, Sürme Cam Profilleri, Sürme Cam Aksesuarları, Yatay Zip, Dikey Zip, Zip Perde Profilleri, Zip Perde Aksesuarları,

Bodrum Alüminyum Profil Metal
Bodrum Alüminyum Profil Metal

Wintent, Wintent Profilleri, Wintent Set, Giyotin Cam, Sürme Cam, Sürmeli Cam, Sürgülü Cam, Katlanır Cam Balkon, Katlanır Cam, C-60, Aldoks, Kompozit Panel, Reklam Sac Levha, Sineklik Profilleri, Somfy Motor, Whıte Plus Motor, Mosel Motor, Somfy Uzaktan Kumanda, Whıte Plus Uzaktan Kumanda, Mosel Uzaktan Kumanda, Kepenk Motoru, Kepenk Motoru Uzaktan Kumanda

Bodrum Alüminyum Profil Metal
Bodrum Alüminyum Profil Metal

40 yıla yaklaşan sektörel tecrübemiz ve yeninden şekillenen yapısı ile 2020 yılında Bodrum Alüminyum Profil Metal firmamızı kurarak geniş kapasiteli depolarından gerek demonte gerek toptan profil ve set olarak yeni nesil bioklimatik çatı, cam tavan, pergolanın yanı sıra giyotin, sürme, katlamalı cam sistemleri ile gölge sistemleri kapsamında bilinen tente grupları, dikey ve yatay zip perde ile Türkiye çapında cam ve tente tedarikçi/bayilerine destek vermekteyiz.

Yeni nesil ürünlerinin öncüsü olmayı sürdürerek müşterilerimize her zaman güncel ötesi ürünler sağlıyor ve sektöre yön verici güç olarak her müşterimizin kendi müşteri portföyünde potansiyel yeni iş alanları yaratmasını amaçlıyoruz.

Bodrum Alüminyum Profil Metal
Bodrum Alüminyum Profil Metal

Profesyonel lojistik çözüm ortaklarımızla Türkiye’nin her iline gönderimde bulunuyor ve başta Kuzey Afrika, Ortadoğu ülkeleri olmak üzere dünyanın pek çok noktasına ihracatta bulunarak ülkemizin dış ticaretine destek sağlamayı sürdürüyoruz.

Tüm müşterilerimize siparişlerini ihtiyaç duyulan teknik bilgi ile kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak, etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlama

Bodrum Alüminyum Profil Metal olarak alüminyum sistem tedariği alanında sahip olduğumuz tecrübeyle başladığımız ticari hayatımızda, genç ve dinamik kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti en uygun maliyetle aktarmak hedeflerimizin başında yer almıştır. Gölge ve Cam sistemlerinde yeni teknolojileri takip etmek, kullanmak ve en verimli çözümler sunarak iş ortaklarımız için artı değerler yaratmak, başlıca hedefimizdir.

Sektörde kalıcı olmak ve her müşterimizin kendini özel ve güvende hissettiği bir tedarik anlayışıyla çözüm üreten bir şirket olabilmek için, hızlı büyüme yerine “müşteri odaklı“ olarak kontrollü büyümeyi hedeflemektedir.

Sadece ürün gönderimi ile değil bilgi ve teknik ekip desteği ile kuruluşundan da önce kazanılmış olduğu bilgi ve birikimleri müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet olarak yansıtmayı amaç edinmiş ve bu doğrultuda faaliyetini sürdürmektedir.

DEMONTE ÜRÜNLER

✔ Bioklimatik Çatı
✔ Pergola Çeşitleri
✔ Cam Tavan
✔ Yatay Zip Perde
✔ Dikey Zip Perde
✔ Wintent
✔ Kasetli Tente
✔ Mafsallı Tente
✔ Giyotin Cam Sistemi
✔ Sürmeli Cam Sistemi
✔ Katlanır Cam Sistemi

ALÜMİNYUM PROFİL

✔ Pergola Profil ve Aksesuarları
✔ Dikey Zip Perde Profilleri ve Seti
✔ Wintent Profilleri ve Seti
✔ Kasetli, Mafsallı Tente Profilleri ve Kol Takımları
✔ Giyotin Cam Sistemi Profilleri ve Seti
✔ Sürmeli Cam Sistemi Profilleri ve Seti
✔ Katlanır Cam Sistemi Profilleri ve Seti
✔ C-60 Serisi Profiller
✔ Aldoks Serisi Profiller
✔ Kompozit Panel

Alüminyum & Profil

Kalıp portföyümüzdeki yüzlerce faal profilin yanı sıra dünyadaki yeni sistem gelişmelerini takip ederek özgün ve kolay monteli profil kalıplarını oluşturarak değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bodrum Alüminyum Profil Kalıp portföyümüzdeki yüzlerce faal profilin yanı sıra dünyadaki yeni sistem gelişmelerini takip ederek özgün ve kolay monteli profil kalıplarını oluşturarak değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bodrum Alüminyum Profil Metal

Alüminyum olarak yenilikler yaratmak ve yüksek kaliteli aluminyum ürünleri ucuza mal etmek için sürekli kendimizi geliştirmeye çalıştırmaktayız. Ürün kalitemizi sürekli arttırmanın yollarını aramanın yanı sıra, sadece müşterilerimizin beklentilerini karşılamakla kalmayıp, beklentilerin üzerinde bir servis sağlamayı hedeflemekteyiz.

Alüminyum Profil ve Aksesuar Grubu
Demonte Ürün Grubu
Motor ve Kumanda Grubu

Ürünlerimiz

PERGOLA

✔ Tüm seri pergolaların alt grup aksesuarlarını standart ölçülere göre kutulanmış haliyle ürün parça birleştirmesini kendi yapacak müşterilerimize sunuyoruz.

Alüminyum Aksesuar Grubu
Demonte Ürün Grubu
Motor ve Kumanda Grubu

TENTE

✔ 7 M’ye kadar genişlikte ürün oluşturmaya imkan sağlayan standart boylarda profiller
✔ RAL 9016 standart renkte 1,5-2,0-2,5-3,0-3,5 M’ye kadar açılım imkanı sağlayan kol takımı
✔ Diğer RAL renkleri için lütfen ön siparişte bulununuz.

ZIP PERDE

✔ 4,5 M’ye kadar genişlikte ürün oluşturmaya imkan sağlayan standart boylarda profiller
✔ Her ölçüdeki ürüne uygun standart set
✔ Ürün yapımında ihtiyaç duyulan diğer yan kanal fitil ve screen kumaşa uygun fermuarlar bulunmaktadır

CAM SISTEMLERI

KOMPOZIT PANEL

BIOCLIMATIC ÇATI SISTEMI

CAM TAVAN SISTEMI

TENTE

ZIP PERDE

CAM SISTEMLERI

ETISILK KUMAŞ

PVC

ŞEFFAF MIKA KUMAŞ

RECASENS AKRILIK KUMAŞ

RECASENS SCREEN KUMAŞ

ŞEZLONG VE ŞEMSIYE KUMAŞLARI

JÜT PILSA

PLASTITEX

SOMFY MOTOR GRUBU


İletişim Bilgileri ; Eskici Tente Branda Bodrum
Ofisimiz Bodrum Migros Karşısında
Atölyemiz İçmeler’de faaliyettedir.
Adres: Yeniköy, Turgutreis Cad. 236/B, 48400 Bodrum / Muğla

Telefon No : 0 252 316 84 34
GSM : 0 553 433 87 21


BODRUM

SON YAZILAR