bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

KARAİNCİR OTELLER

Karaincir Oteller, Apart, Otel, Oteller.Karaincir Otelleri - Bodrum Karaincir Otel Karaincir Oteller, Apart, Otel, Oteller.

Karaincir Otelleri - Bodrum Karaincir Otel

Karaincir Otel ve Bodrum Karaincir Otelleri: Bodrum Karaincir bölgesinde yer alan otellerin tanıtıldığı, konaklama fiyatlarının ve oda ücretlerinin sunulduğu sayfa.

Karaincir otel, Karaincir otelleri, Karaincirde otel, Karaincirdeki oteller, Bodrum Karaincir konaklama, Karaincirin en iyi otelleri, Karaincirin en iyi oteli, Karaincir lüks otel, Karaincir romantik oteller, Karaincir oteller.

Bir zamanlar incirin bolluğu ile tanınan Bodrum Karaincir, bugünlerde masmavi denizi ve kaliteli otelleri ile anılıyor.

Bodrum Karaincir merkeze 16 km uzaklıkta yer alan, Bodrum ile yakın zamanlarda keşfedilen beldelerden bir tanesi. 500 metrelik kumsalı ise yaz aylarında dolup taşıyor. Çünkü denizi harika, günlük tur teknelerinin de uğrak yeri aynı zamanda.

Bodrum Karaincir, yüzünü denize dönmüş iken, sırtını yükselen dağın eteklerine yaslamış şekilde bulunuyor. Bu yamaçlarda çok fazla yapılaşma göze çarpıyor. Çünkü Akyarlar Karaincir'de çok fazla site ve kooperatif yerleşimler bulunuyor. Genelde yazlıkçılar konakladığı için, kış ayrında bu evler boş kalıyor ve sahiplerinin gelmesini bekliyor.

Bodrum Karaincir otellerine, sırtını yasladığı yamaçlarda tatil otelleri ya da hemen deniz kenarında butik oteller şeklinde rastlayabiliyorsunuz. Karaincir butik otellerinde konaklamanın avantajı, sabahın ilk saatlerinde kendinizi denize bırakarak burada uyanabilecek olmanız.

Yamaçta yer alan Karaincir otellerinde konaklıyorsanız, deniz biraz uzak kalıyor ama harika bir manzara bu özlemin yerini dolduruyor. Bu sefer de, güne eşsiz manzara eşliğinde bir kahvaltı ile başlayabiliyorsunuz.

Akyarlar Karaincir otelleri, yaz döneminde hizmet verirken, kış mevsiminde ne yazık ki kapılarını sıcak havalar başlayana kadar kapatıyorlar. Ancak Bodrum Karaincir'i kış mevsiminde de ziyaret etmek istiyorsanız, Akyarlar'da, Turgutreis'te konaklayabilir, günübirlik turlarla bu beldeyi de ziyaret edebilirsiniz.

KARAİNCİR OTELLER

Kardeşler Motel
Karaincir Candan Motel 393 62 98
Karaincir Sunny Garden Nilüfer Otel 393 81 10
Sunny Garden Nilüfer Hotel
Bal Mahmut Aslı Pansiyon
Nk Park Apart Otel

Karaincir Şehirlerarası arama için alan kodu 252 dir.