bodrumlu.com

Bodrum Tanıtım Sitesi

BARDAKÇI OTELLER

BARDAKÇI OTELLERBardakçı Apart Oteller ve Konaklama

BARDAKÇI OTELLER

DOLCE OTEL BARDAKÇI KOYU BODRUM

Adres :Eski Çeşme Mah. Kaptan Kalesi Sokak No: 10 Bardakçı Koyu, Bodrum, Türkiye
GSM: 0 541 916 94 71

{gallery}oteller/dolce{/gallery}


Azka Hotel ***** Bardakçı / Bodrum

Bodrum merkeze 1,5 km uzaklıkta bulunan ve Bodrum Yarım Adası nın eşsiz köşelerinden biri olan Bardakçı Koyu nda huzurlu bir ortamda özlediğiniz tatil keyfini 4 mevsim sizlere yaşatmaya hazırdır.
Telefon : 0 252 316 89 92

{gallery}yarimada/bardakci{/gallery}

Salmakis Beach Resort **** Bardakçı / Bodrum
Bodrum a 1 km mesafede, denizin, güneşin ve eğlencenin tadına Salmakis Beach Resort ta varın.

Hotel Mavi Kumsal **** Bardakçı / Bodrum
Hotel Mavi Kumsal, tüm yıl boyunca güneşi, denizi ve üstün servis anlayışıyla Bodrum da hizmetinizdedir.
Telefon : 0 252 313 03 71

Bodrum Bardakçı Hotel - Welcome to Comert HotelsBARDAKCI HOTEL is waiting you with its every kind of service and comfort to make your holiday unforgettable among the natural beauties of the Mediterranean.
Telefon : 0 ( 252 ) 316 83 89

bardakçı oteller, bardakçı otel, bardakçı apart, pansiyon, konaklama, tatil köyü, bardakçı oteller, pansiyon, bodrum, gümbet, bitez, yalikavak, turgutreis, otel, bardakçı


Azka Otel 316 89 92
Barboon Hotel 316 83 89
Charm Otel 316 44 43
Mavi Otel 313 03 71
Salmakis Otel 316 65 06
Sunshine Hotel 316 01 20

Bodrum şehirlerarası arama için alan kodu 252


BARDAKÇI


Bardakçı koyu, Bodrum limanının hemen dışındadır.

Eskiden su satıcılarına "bardakçı" denilirmiş. Bu isim, belki de tarihi Salmakis çeşmesinin Bardakçı'sından kalmadır, kim bilir?

Efsaneye göre, buradaki berrak su birikintisinde kendini gören Hermafroditus, kendi aksine öylesine aşık olmuş ki, buradaki su perisi ikisini de sonsuza dek birleştirmiş ve böylece Hermafrodit doğmuş. Bugün Bardakçı'da lüks oteller, küçük pansiyonlar ve kumsal boyunca restoranlar bulunmaktadır.

Yerel günlük teknelerin uğrak yeri olan Bardakçı, marina ile Gümbet arasındaki tepeden yürüyerek yalnızca bir dakika çeker.

Bodrum limanının hemen dışında yer alan Bardakçı Koyu, dünyanın en güzel koylarından biri olarak anılmasında ne kadar haklıdır; bunu bu güzel koyu gördüğünüzde siz de onaylayacaksınız.
Eskilerde, su satanlara bardakçı denirmiş. Anlatılanlara göre, burada bulunan berrak su birikintisinde kendini gören Hermafroditus, kendi yansımasını öyle beğenmiş ki, buradaki su perisi ikisini sonsuza dek birleştirmiş.

Bugün baktığımızda da Bardakçı’da, lüks oteller, pansiyonlar ve muhteşem güzellikteki kumsal boyunca uzanan restaurantlar yer almaktadır.

Yerel günlük teknelerin uğrak mekanı olan Bardakçı, marina ile Gümbet arasındaki tepeden yürüyerek sadece birkaç dakika sürmektedir. Bu eşsiz güzelliklerin içie bulunduğu Bardakçı, sizleri her daim büyülemek niyetindedir...

Bodurm limanının komşusu olan Bardakçı Koyu, Bodrum bölgesinin en çekici ve sakin plajlarından biri olmasıyla yerli ve ayabncı turistlerin ilgisini çekmektedir.

Bu güzel koyda vakit geçirmek isterseniz, Bardakçı Koyu’na ulaşım kısa sürede yapılabilmektedir. Milas Havaalanı’na 35km, Dalaman Havaalanı’na 180km, Bodrum merkeze 500 metre yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ayrıca Bodrum kalesi önünden deniz yoluyla da ulaşma şansınız bulunmaktadır.

Bardakçı - Eskilerde, su satanlara bardakçı denirmiş. Anlatılanlara göre, burada bulunan berrak su birikintisinde kendini gören Hermafroditus, kendi yansımasını öyle beğenmiş ki, buradaki su perisi ikisini sonsuza dek birleştirmiş.

Bardakçı - Bu güzel koyda vakit geçirmek isterseniz, Bardakçı Koyuna ulaşım kısa sürede yapılabilmektedir. Milas Havaalanına 35km, Dalaman Havaalanına 180km, Bodrum merkeze 500 metre yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ayrıca Bodrum kalesi önünden deniz yoluyla da ulaşma şansınız bulunmaktadır.